Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne legyőzni a...

Hogy lehetne legyőzni a tériszonyt? Fontos.

Figyelt kérdés

Fel kéne mennem a háztetőre, elintézni a munnkát. Pénzem nincs, ezért szakember kilőve, bár maga a munka nem is lenne nekem nehéz, csak felmenni. A családtagjaim meg... 2 idős szülőmmel és egy 8 éves unokatesóval élek.


Ahogy megyek fel a létrán elkezdek félni és beleremeg a térdem. Majd attól félek, hogy a térdremegés miatt lesz valami baj.


Nincsenek barátaim se senki, aki segítene, ez egy kis falu, idősek vannak.


Mit csináljak? A munka sürgős, én vagyok az egyetlen, aki meg tudná csinálni, nem is lenne nehéz, csak a felmenetellel van a baj. Hogy győzzem le? Köszi a segítő válaszokat!



2021. okt. 10. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Elindululsz felfele, nem nezel lefele.

Mi a munka, belulrol nem lehet elintezni?

2021. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Én azt mondom ne menj fel. Kérj meg szomszédot vagy valakit, fizetsz neki pár ezer forintot.
2021. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem, mert cserepezni is kell, azt belülről nem tudom.


Olyan nincs, hogy nem megyek fel. A beázott házat nem csinálja meg senki, ha én nem. A szomszéd 70+-os nénit nem zargatnám ezzel. És pénzem sincs.


Kis falu. Idősek, meg unokák vannak, a szülők távolra járnak dolgozni, ritkán látom őket, nem ismerek annyira senkit. Aki teheti elmegy, nincs munka. A többség idős már. Nem tudok senkit megkérni, ezt leírtam.

2021. okt. 10. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha így áll a helyzet, akkor vegyél erőt magadon és csináld meg.Határozd el magad, próbálj megnyugodni.Mondd azt, felmegyek, megcsinálom, minden rendben lesz.


Édesanyám egyedül nevelt engem és a testvéremet.Ő mondogatta mindig, hogy neki se ideje, se pénze nincs arra, hogy beteg, depressziós, fóbiás legyen.Ezért egyszerűen csak fogja magát és megcsinálja amit kell.Esküszöm, ez tényleg így működik, ha rá vagy szorulva saját magadra.

2021. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Cserepezni pont hogy belulrol is lehet, hacsak nincs fullba ledeszkazva a teto, de az MO-n nem divat.

Ha beazasrol van szo, akkor meg siman megcsinalhato belulrol is.

2021. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor nincs valami szuper taktika rá, ezek szerint. Sok mindenben gátol ez a félelem amúgy is, ami hasznos, jó lenne megszabadulni tőle.
2021. okt. 11. 00:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy elég szép tériszonyom (felállok egy székre vagy létrára, már előjön), a lényeg, hogy tudd, stabil az alap, nem tud elcsúszni, mozogni, stabilan állj, mindig kapaszkodj, egyenesen előre vagy felfele nézz, ha lehet ne nézz le, a felszerelést meg vödör+kampó vagy hátizsákban vagy nemtudom hogy vidd fel, ne kelljen lenézni. És csak előre koncentrálj, nézz ki egy pontot. Nekem ezek segítettek eddig mindig.
2021. okt. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Igyekezni fogok. :)
2021. okt. 11. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!