Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tériszonyt hogy lehetne legyőzni?

Tériszonyt hogy lehetne legyőzni?

Figyelt kérdés
Rendőr akarok lenni.Az elég gáz lesz,ha majd a kiképzésen nem merek felmászni az akadálypályára.Meg nem merek róla leugrani.

2017. aug. 14. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szembe kell menned ezzel a félelemmel, és magad is megtapasztalod majd hogy semmi bajod nem esik.

Én a pókoktól, kígyótól féltem aztán elmentünk egy kiállításra ahol a tulaj rárakta az ember kezére, vagy épp magadtól hozzányúlhattál. Én erőt vettem magamon és a tenyerembe tartottam a pókot.


A magasságra jó megoldás ha van nálatok kilátó, vagy más magasabb hely ahonnét kitudsz nézni. Ha ezzel meg tudsz birkózni akkor az akadály pályán való falmászás semmi nem lesz ahhoz képest.

De ehhez akarat erő kell, ha magadtól nem megy akkor kár erőltetni és válassz más pályát.

2017. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ejtőernyős ugrással;)
2017. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!