Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben az esetben?

Mit csináljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Röviden rólam: Introvertált csendes srác vagyok, nem vagyok népszerű, (tömegben inkább szorongok) lányokkal nem is beszélek, 1 fiú haverom van. Nem vagyok se magas, se izmos. Sokszor voltam célpont is már a suliban...


Tavaly online oktatás volt, így nem láttam az osztálytársaim, de most rendes oktatás van és minden nap látok egy lányt aki borzasztóan tetszik. Nem csak külsőre, de nyilván nagyon szép is. Régebb óta tetszik, csak nem láttam minden nap és így nem volt "rossz". Mit tegyek hogy ne érezzem rosszul magam ez miatt? Minél többet látom annál jobban odavagyok érte.


Tudom, menjek oda és beszéljek vele... De szerintem esélytelen, lehet barátja is van egyrészt, másrészt meg az összes srác körülötte valami sportos magas népszerű srác.


2021. okt. 11. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el beszélni lányokkal, ne csak vele, többel. Csak haveri alapon. Biztos jó vagy valamiben, segíts nekik, stb. Ill te is segítséget kérhetsz, pl magyarból, meg mi volt a lecke, stb. Aztán többek között azzal a lánnyal is szóba állhatsz. Egyáltalán nem biztos, hogy van valakije. Persze ne randival támad le egyből, előbb puhatolózz. És persze az sosem árt, ha sportolsz egy kicsit (többet), ha másért nem, magadért.
2021. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd kb ugyan ez voltam. Hogy tud hányadán állunk.


Ki kell mozdulni a komfort zónádból. Nincs más megoldás.

Le kell küzdeni a félelmedet. Nincs más út.

Vagy trükkösen ismertségi körébe kerülsz, de ha nem megy akkor csak az marad ha egyedül marad akkor odamész beszélgetni.


Tud meg mi érdekli, mit szeret csinálni.

Amit előttem írtak ha tudod melyik tantárgyból jó akkor segítséget kérni. Úú neked ez jól meg tudnál segíteni a ... ban.

Az tuti jó ötlet. Kell egy kis idő majd feloldódni, de menni fog.

Bent maradtok órák után és segít neked tanulni a legjobb :)


Ott ha meglesz a közös hang poénkodni kötelező, megköszönni, és finoman dicsérni :) A tudását és hát a külsejét. Nem a jó segged van g.ci re gondoltam ofkorsz :) Ha van némi vonzalom neki is irántad akkor ő is zavarban lesz szal nyugalom.

Ha igazgatja a haját, sokat néz a szemedbe az jó jel :)


Ja igen lehetséges hogy nem -et mond, de akkor ugyan ott leszel mint most.

Azt tudd hogy bánni fogod hogy soha nem próbáltad meg...


Ha máshogy nem megy akkor randival is jobb mint sehogy. Én inkább ezt az utat jártam :)


Nőknél a kommunikáció nem azért fontos hogy mindig hasznos információt cseréljenek, hanem csak csacsogjanak. Nem is a téma a fontos hanem hogy kommunikáljatok...


Hátrányból indulsz de mindenki irigyelni fog akkor is ha felkötöd a gatyádat és odamész. Többség nem merné ;o)

2021. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Bent maradtok órák után és segít neked tanulni a legjobb :)"

Milyen álomvilágban éltek ti?._.

2021. okt. 11. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Kifejtenéd?

Egyébként én mindenre ezer kifogást tudok találni esküszöm...

Ha megoldást szeretnél akkor a megoldásokat kell keresni. Akkor fogsz találni megoldást, ha a kifogásokat keresed értelem szerűen nem fogsz megoldást találni, és ez nem csak erre a helyzetre igaz.

2021. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ki.


Délután 3-kor 8 tanóra után, odamegyek hozzá, megkérem, és ő majd elkezd kipakolni és leül velem tanulni?

Csöngetéskor ugrik fel mindenki és siet a buszra, nyilván én is. Mikor jártál te iskolába? Nem valami reális dolog.

Meg amúgy is szünetben miért foglalkozni velem?

2021. okt. 11. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Felsoroltad a kifogásokat ügyes vagy. Tudok többet is ha igényled... Hogy miért nem fog sikerülni.


Neked kell megkeresni a megoldást! Senki nem fogja a szádba tenni a sült galambot. Megoldást kell megkeresned. A megoldást!


Sik hülye vagyok fingom nincs milyenek az emberek. ;o)


Szerencsére vannak szünetek, van mikor nem rohannak a buszhoz...

Létezik telefon, internet, hétvége. Mitudom én.

Te vagy ott neked kell megtalálni a lehetőséget.

Aki keres valamit az előbb utóbb megtalálja.


Állj a sarkadra légy férfi! Ha bénázol az nem gond, ha normális a csaj ezt kicsit se fogja problémának érezni, hanem tetszeni fog neki hogy mertél lépni. Ha gáznak tekinti akkor meg jobb ha nem lesz semmi.

Folyamatosan olyan magasra tenné a lécet amit soha senki sem ő nem tudna megugrani sehogy.


El se tudod képzelni mennyivel könnyebb dolgod van iskolában mint majd ha már nem jársz iskolába...

2021. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van olyan szép lány, akit nem a sportos fiúk vonzanak, hanem a csúnya, de intelligens férfiak. Ilyen voltam én is. Csúnya volt a vőlegényem, de nagyon okos és érdekes (sajnos meghalt, még az esküvő előtt), nem volt szép a férjem és a későbbi kapcsolatom is csúnya. De mindegyikben van valami nagyon érdekes és vonzó.

Úgyhogy van esélyed.

2021. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!