Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha elkaptak...

Viki44 kérdése:

Mit csinaljak ha elkaptak hazudni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
tegnap voltam orvosnal es kaptam igazolast mert megvagyok fazva ..azonban nem hazamentem hanem a baratomhoz akit ki nem alhatnak a szuleim ...es ilyet soha az eletbe nem engednenek meg nekem..de viszont meglatot az ucan az uncsim anyam apum tesoja es bekopot apamnak h haza mentem borondel?en meg azt hazudtam h az egyik baratnomet kisertem ki a vonatmegaloba csak megkert h levigyem neki a borondjet...most meg mindig a bartomnal vagyok...anzam hivot de mondtam nem erek ra mert mindjart becsengetnek..az uncsim anya pedi fb zaklat..ha haza megyek kinyirnak mi a fenet csinaljak?

2014. márc. 21. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

MEg is érdemled, mentél volna iskolába. Ha mászkálni nem vagy beteg, tanulni sem vagy az.

Lógni nagykislány vagy, de egy jogos lecseszést elviselni már nem fűlik a fogad, igaz?

2014. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok halalos beteg csak uj az aszisztens no es kicsi szimulalassal mindent elhisz...nah meg egy kis kreta eves hoemelkedest okoz
2014. márc. 21. 10:50
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Már gyerekként össze-vissza hazudozol? Meg is érdemled majd a büntetést, ha hazamész :)
2014. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
baszus nem azt kerdeztem h megerdemlem e a buntetest? amugy meg nem vagyok gyerek 18eveskent kicsit mar nah...csak a szulim semit sem engednek meg nekem tenyleg a baratom az egyetlen ember az eletembe aki megert es meletem van a bajban...
2014. márc. 21. 10:55
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

"most meg mindig a bartomnal vagyok" - jól értem? tegnap óta?


akkor simán kinyírnak ... meg is érdemled

2014. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de ok ugy tudjak h suliba vagyok es mivel van igazolasom nem lesz mara egy hianyzasom se ..en bentlakasos vagyok es nah ..
2014. márc. 21. 10:57
 7/13 anonim válasza:
83%
En 20 eves vagyok.. az en anyam sose tudott parancsolni nekem, mindig azt csináltam amit akartam mert nem érdekelt mit mond, nem véletlenül tartok ott ahol.. De ma már ha vissza sirhatnám azt az időt, sose bántanám meg azzal hogy hazudok. Menj haza viseld el a következményét, még mindig jobb mintha utólag hazudoznál! Inkább legyél őszinte, mert az hosszabb távon kifizetődő.. Beszéld meg velük hogy találkozni szeretnél a barátoddal. Az uncsid anyjának meg semmi köze az egészhez, ugyhogy nem értem hogy ő miért zaklat téged.... ne foglalkozz vele. Ugyhogy szerintem az első az az, hogy vállald amit csináltál. Én is csináltam sok sza*ságot, de fel is vállaltam.. ez ilyen sajnos
2014. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
koszonom megertesed de az egyetlen dolog amitol felek ha bevalom az az h eltiltanak tole es ezt nem szeretnem...most is irt az anya az uncsimnak h betelefonal a sulimba de remelem csak nem..
2014. márc. 21. 11:09
 9/13 A kérdező kommentje:
nem ismered a szuleimet ezeknel 18 ev alat egyszer voltam cssak bulizni azt is ugy h nem tudtak...szoval ezek nem engednek sehova ...mindent megkapok toluk csak azt amit iazan szeretnek azt nemm ..
2014. márc. 21. 11:11
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

Ha elég felnőtt vagy, hogy intézkedjél, hazudjál, szimulálj, akkor ahhoz is legyél felnőtt, hogy vállald a tetteid következményeit.


Tudod, a felnőttséggel nem csak az jár, hogy azt csinálsz, amit akarsz.


Ha meg még gyereknek tartod magad, akkor ne hazudj a szüleidnek.


Állj oda anyádék elé, és mond meg, amit csináltál. Legyen benned gerinc, legalább ennyi.

2014. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!