Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyilvános wc-ben nagy dolgot...

Nyilvános wc-ben nagy dolgot intézni?

Figyelt kérdés

Hali, most kezdtem az egyetemet, és nagyon sok jelenléti órám van, nem igen tudok hazajárni így arra szorulok, hogy az egyetemen wc-zzek.. lehet a saját kis becsípődésem, de én irtózóm a nagydolog elvégzésétől nyilvános wc-ben.. néha hangos, néha büdi stb. Ma voltam először és konkrétan imádkoztam, hogy le jöjjön senki, és amikor közben jött valaki csendben voltam, nehogy tudják ott vagyok.. olyan nyomasztó, ha tudják, hogy az ember mit csinál. Ha egész nap nem mész, azért felgyülemlenek benned a dolgok és sok minden kijön, ami hangos, sokáig tart stb.

Lehet borzasztó ostoba kérdés, de hogyan győzzem le a kis fóbiámat? Középsuliban sosem mentem, mert olyan lepukkadt volt a wc, hogy inkább nem volt gusztusom.

Ez csak az én becsavarodásom, vagy más is van így vele?

Eddig normálisan itthon ilyen napi kétszer voltam kb, de most egyetem miatt kb napi egyszer inkább (de van, hogy nem is megyek egyáltalán).

Az emésztésem sincs rendben, sokkal kevesebbet eszek, fogytam is sokat, ez így nagyon nincs rendben..

19/f



2021. okt. 13. 22:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Olyan megalázo bemenni a wc-re, és mindenki tudja, hogy te szrni mész oda. Tudom, mindenki csinálja, de olyan kellemetlen érés. Pedig muszáj
2021. okt. 13. 22:44
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menjél ki előadás közben, akkor kisebb az esélye, hogy valaki van a mosdóban. Amúgy szerintem senkit sem érdekel, hogy mit csinálsz a wc-ben (kisdolog-nagydolog), szerintem az emberek nem erre figyelnek, ne aggódj emiatt.
2021. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ezen inkább mi lányok szoktunk parázni, Mármint hogy nem merünk kakilni máshol... 😅


De amúgy az is opció hogy előadás közben mész ki, vagy esetleg ha olyan egyetemre jársz ami nagy, több emeletes, tágas stb akkor keresel egy olyan wc-t az épületben ami eldugodtabb, nem olyan forgalmas. Bár én jártam úgy pár napja hogy ugyanúgy órán mentem ki, aztán közben bejött egy lány és beült a mellettem lévőbe... Egymásra vártunk hogy ki kezd el hamarabb kakilni... 😅 De amúgy nyugi, tudom hogy kínos de ha esetleg be is jönnek közben az emberek, nem tudják hogy ki van bent meg amúgy is mire kimennek elfelejtik az egészet.

2021. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Van vele más is igy, de attol még ugyanugy agymenésed! Tudod, a WC-ket azért épitették oda, hogy ne a nyilvános terem sarkábasz arj! Az tényleg ciki lenne. Szoval aki meglátja, hogy hova igyekszel azt gondolja, hogy milyen rendes és okos gyerek, mert nem a folyoso közepéresz arik!
2021. okt. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak ugye a lányok pisilni is a fülkés wc-ben szoktak, szóval az megint más. Ha fiúként mész a fülkésbe mindenki tudja miért. Értitek?

Igazából lesarom (rossz poén :D), de akkor is.. itthon a család előtt, ami a csövön kifér, de egyetemen? Ahjj.. na majd megszokom ezek szerint

2021. okt. 13. 23:10
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem feltétlenül, én a fülkés wc-ben szoktam pisilni is fiú létemre.Egyszerűen nem menne, hogy ott a "közös" piszoároknál rakjam ki.
2021. okt. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legjobb ha feltérképezed a környéket és találsz eldugott helyeken lévő keveset használt jó WCket.


Például BMEn a különféle tanszékek irodái mellett nagyon jó WC-k vannak. Kb senki sem jár oda csak az adott helyen dolgozó pár ember ellentétben a pár emelettel lentebb lévő bejárat melletti WCvel, ahol napi 5 ezer ember minimum jár.

2021. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

én már 30 vagyok, de egy két alkalmat leszámítva csak otthon!


Egyszer még kórházból is eljöttem 3 nap után saját felelősségre mert már nem bírtam tovább tartani.. :D

2021. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Látszik, hogy nem voltál kollégista. :D De gondolj azokra a társaidra, akik közös WC-ben sz*rnak akkor is amikor "haza mennek". Meg lehet szokni. Annyi, hogy öblíts amint távozik belőled, és akkor szag se lesz.
2021. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, és pisilni is a fülkésbe járok... de van, hogy csak elbújok az emberek elől... senkit nem érdekel, mit csinállsz odabent...

Szerezz egy fülhallgatót és hallgass hangosan metalt, vagy amit szeretsz, és zárd ku a külvilágot.

2021. okt. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!