Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ennyire gyenge majdnem...

Miért ennyire gyenge majdnem az összes nő kézfogása?

Figyelt kérdés

Jóformán csak úgy odatartja és ha csak egy kicsit is megszorítod vagy megtartod a kezét, érzed, hogy szétfolyik a kezedben. Alig ismerek nőt (talán 1-2), akinek határozott a kézfogása és "ellen tart" legalább, még ha nem is szorít vissza. De van, aki az enyémhez igazítja a kézfogás erősségét és valamiért jobb benyomást kelt bennem elsőre, kevésbé tűnik kelletlennek és passzívnak.


Mire jó ez a "döglött halnak" nevezett stílus?


Nem szeretnék senkit kritizálni, nem ezen múlik a másik megítélése felém végső soron, csak szimplán érdekel.


2021. okt. 15. 05:39
 1/8 Katona Dius ***** válasza:
99%

A férfiak gyakrabban fognak kezet, a nőknek ez inkább csak felesleges formalitás, nincsenek hozzászokva, inkább haladnának a fontosabb témák felé.

Férfiaknál ez nagyobb hagyomány, a nőknél csak nem olyan rég jött be.

2021. okt. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Akkor még velem nem fogtál kezet.. :D
2021. okt. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Én mondjuk azért nem szorítok rá, mert undorítónak tartom a kézfogást. Ki tudja, lehet előtte hugyozott a másik illető, a farkát fogta, kezet se mosott, én meg a f4szos kezét markolásszam.
2021. okt. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

Nekem pont ellenkező a tapasztalatom.


Nem sűrűn fogok kezet, de általában inkább pont a nők azok, akik határozottan, de mégsem erőből fognak kezet.


Nagyon sok "férfi" fog úgy kezet, hogy az ujjaim ropognak, vagy olyan gyenge, hogy egyenesen undorító.


33/Ffi.

2021. okt. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Ém is azt tapasztalom, hogy inkább a férfiak fognak Finoman kezet, meg is említik mindig, milyen erős a kézfogásom.
2021. okt. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Ez nagy f..szság.


Inkább határozottság és típus kérdése. Illetve van akinél ez tanult dolog.


Amúgy mire jó még ezen is fennakadni? Ennyi problémát generálsz az életben akkor rá megy az egészséged.

2021. okt. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Egy nőnek nem szokás megszorítani a kezét, legalábbis én sose tenném,meg nem is várom el, hogy ő rászorítson az én igencsak lapát kezemre. Sőt, most lehet maradinak fogsz tartani, de én a régimódi kézcsókot a mai napig szívesen alkalmazom. Persze szigorúan megkérdezem, lehet-e. Van aki mosolyogva elutasítja, ám van aki engedi. Nem annyira divatjamúlt a lovagiasság.


#3:

Akkor költözz Japánba, és hajlongj. ;)

2021. okt. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként tudok nyilatkozni. Oké hogy csak bemutatkozásnál fogunk kezet, de konkrétan rosszul vagyok tőle, amikor a másik csajnak egy döglött hal van a keze helyén. Nem kell megszorongatni, de azért rá lehet fogni a neki nyújtott kézre. Azt se szeretem ha férfi fog velem ilyen renyhén kezet, mert akkor nem tudom eldönteni hogy ilyen nyomi, vagy csak azért nem szorít rá, mert nő vagyok?
2021. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!