Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a kezfogas...

Mit jelent ha a kezfogas rövid es csak az ujjakat fogja nem a tenyeret?

Figyelt kérdés

2018. jan. 8. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Félrenyúlt, izzadt a keze és nem akarta hogy érezd vagy nem szeret másokat fogadosni de muszáj volt. Ezekre tudok gondolni.
2018. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Azt hogy az illető puhap*cs és még kezet sem tud fogni rendesen.
2018. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tavolsagtarto es elutasito volt az erzesem.
2018. jan. 8. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyorsan le akarta tudni ezért túl hirtelen markolt. Idegesség is lehet amit sok minden kiválthat. Én erre tippelek. Ha esetleg úgy adja a szituáció ne tétovázz megismételni, hogy megtudd hogy ez egy bevett szokás vagy egy rossz alkalom volt.

Ha bevett szokás akkor nekem unszimpatikus lenne. Természetesen nem itélnék el emiatt embert, de egy elszúrt, ösztönös dominancia kisérletnek venném. És rossz tulajdonságomhoz hűen kicsit ilyen szempontból nézném a srácot. Egy ismerősöm volt aki mindig így fogott kezet. Neki a magassága miatt volt kissebbségi komplexusa, amit jól álcázott egy felvett egoizmussal. De majd egy év egybezártság után elmondta mennyire zavarja. Ezt a kis hibát leszámítva rendes srác volt.

2018. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolso valaszolo segitet!
2018. jan. 9. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!