Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik nem tanultak azok csinálj...

Akik nem tanultak azok csinálják a nehezebb munkát?

Figyelt kérdés
Régen amikor még suliba jártam és nyáriszünetben jártam segédmunkásnak és ott a segédmunkások csinálják a legnehezebb munkát és még csak fele annyi árban most én nekem megvan a kőműves burkoló szakma és többet keresek, nem kell hordanom vödörben hordanom az anyagot csak egy helyben dolgozok ami sokkal kényelmesebb. És a segédmunkásaimat nagyon sajnálom mert én is voltam segéd és nagyon fárasztó volt mit tudnék csinálni hogy ne sajnáljam őket?
2021. okt. 15. 06:07
 1/3 molnarmarcell21 ***** válasza:
41%
Nem, ők az egyszerűbbet és rosszabbul fizetőt végzik. Fizikailag persze ez lehet nehezebb, de nem feltétlenül. Egy olimpikonnak pl. fizikailag nehezebb a munkája.
2021. okt. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

1 azt sem tudod miről beszélsz.


Kérdező, a tesóm jár egy idős bácsival maszekolni, aki parkettázik. Ő 24 éves, van normális munkahelye, ide diákként járt, és néha most is.

Reggel a bácsi felvesz mindenkit, onnan mennek a piacra. Innen indul az órabér. Mindenki kér amit akar, hurka, kolbász, szendvics, gyümölcs, kávé, tea, üdítő... nincs korlát összegben, de annyit kell venniük ami elég délutánig. Ezt a kis öreg fizeti.

Megreggeliznek. Mennek dolgozni. Megebédelnek. Utána kapnak fagyit, hideg időben sütit, kávét vagy energiaitalt.

Délután mindenkit hazavisz és ott telik le a munkaidő.


Ez tudom hogy mint a fehér holló.. csak azt akartam mondani, hogy attól hogy te vagy a főnök még lehetsz emberséges.

2021. okt. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

ma 07:20


Szerintem te egy másik kérdésre válaszoltál :)

2021. okt. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!