Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit csináljak ha nem tanultam...

Mit csináljak ha nem tanultam német érettségire?

Figyelt kérdés
Kérlek ne utálkozatok, matekra készültem és törire, számomra a német nem fontos.

2021. máj. 6. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, a nyelvre nem tanulni kell hanem gyakorolni :) Ha nem bukdácsoltad végig németből az elmúlt éveket akkor simán menni fog
2021. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Holnap lesz?

Menj el, és írd meg, ahogy tudod. Ha rossz lesz, hát rossz lesz.

Ha szótárt lehet használni, még ma nézd át milyen extra infók vannak benne, az enyémben levélminta, meg ilyenek is voltak.

Ha ma még tanulnál, akkor azt nézd át, ami a legbiztosabb, hogy pluszpontot szerez neked.

2021. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tanultam a német érettségire. Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás. Az elmúlt egy hónapban sokat gyakoroltam érettségire, előtte pedig nyelvvizsgáztam.
2021. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Tanulj szóbelire vagy októberre
2021. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%

[link]


99 ezer ft-ért egy életre letudva a magolás.

2021. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!