Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bizalmatlanok! Hogyan jöttél...

Bizalmatlanok! Hogyan jöttél össze a pároddal, mennyi idő volt, mire egy pár lettetek és mennyi idő, mire elnyerte a bizalmadat, hogy megnyílj neki?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

7 hónap.


4 hónap levelezés, 3 hónap randizás.

2021. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Facebooknak köszönhetően kezdtünk el beszélgetni, (ismerősök voltunk eleve, illetve latasbol ismertük a másikat mivel egy faluban éltünk, élünk). első beszélgetés után 1-2hettel találkoztunk majd az első tali után 1hettel kérdezte h leszek e a barátnője.

Jelenleg 9,5 éve vagyunk együtt...vicces mert bízok benne de nem annyira mint ő bennem😁🤣

2021. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig mindenkivel bizalmatlan, visszahúzódó voltam. A páromba 16 órakor botlottam bele szó szerint, mint egy teljesen idegenbe. De már akkor este megnyíltunk egymásnak teljesen. Olyan természetes volt, mintha ovis kortól barátok lettünk volna. Ő lett a párom, mert ez annyira természetes volt.
2021. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem adta nehezen a bizalmát, amin a családi háttere miatt nem is csodálkozom. Évek voltak. De egyszer csak odaadta. Nem is megnyílásról szólt a dolog, mert nagyon hamar megnyílt és természetes volt minden, hanem az igazi feltétel nélküli bizalmát nehezen adta. Évek voltak mire elnyertem, hogy tudja mindig számíthat rám, hogy támasz vagyok, ha esik akkor elkapom. Rossz családi kapcsolatai miatt. Ha anyád elhagy és hiteget bárki bizalmatlan lesz.
2021. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!