Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érezhetek valaki iránt valamit...

Érezhetek valaki iránt valamit ha alig ismerem, és sokáig ellenszenvet éreztem.? Többi lent..

Figyelt kérdés
Mikor meglátom érzem hogy megdobban a szívem (tudom rettentő nyálas de így van). Néha észreveszem hogy néz. Sokáig nem szóltunk egymáshoz se szia, se semmi csak elmentünk egymás mellett, nem is bírtam egy bunkót láttam benn. Mostmár néha váltunk pár szót, köszön, de ennyi.
2021. okt. 16. 22:34
 1/6 A kérdező kommentje:
'benne.
2021. okt. 16. 22:35
 2/6 anonim ***** válasza:
te tudod hogy mit érzel, istenem. Ez a sok idióta kérdés..
2021. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges az ilyen. Van egy ismerősöm, hasonló van köztünk: elsőre utáljuk egymást, nem beszélünk egymással, de valami különös vonzalom egymás felé érződik.
2021. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy Így vagyok egy férfival a munkahelyemen.
2021. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát mikor el megyünk egymás mellet vagy ha várok valamit pl a portán és felnéztem pont jött, olyan fura volt mintha megváltozott volna az arca, vigyorgott vagy nem tudom..
2021. okt. 17. 21:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi szokott kisülni az ilyesmiből?
2021. okt. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!