Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar hogy nem...

Titeket nem zavar hogy nem lehettek többé gyerekek?

Figyelt kérdés

18 év felettiek.

Én már 18 évesen is vágytam vissza a gyermekkorba. Most huszonéves vagyok, és ugyanúgy vágyok vissza. És még mindig furcsa a felnőttség.

A gyerekkor olyan jó.



2021. okt. 17. 09:34
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
80%
Szívesen visszamennék addig se kellett aggódnom mennyibe kerül az életben maradás.
2021. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
82%

Én az óvodás korom előttre mennék vissza. Akkor volt életem legszebb, és leggondtalanabb időszaka.


Játszottam a kis fekete dömperemmel, homokoztam, meg néztem hogy szüleim mit csinálnak.


Az óvoda nekem nagy trauma volt, mert senki nem mondta hogy éppen hova megyünk, és miért...

Bementünk az óvodába, (én akkor még azt se tudtam hogy hol vagyunk) majd közölték hogy nekem most itt kell maradnom, majd délután jönnek értem, én meg emlékszem ettől kb sokkot kaptam. sírva/üvöltve mondtam hogy haza akarok menni anyuval, de lefogtak és nem engedték..

kb még egy órán keresztül sírtam, nem értettem hogy miért hagytak ott, a végére még a hangom is elment, csak suttogni tudtam. Bekuporodtam a sarokba és egész nap ott voltam..

Ez később se sokat javult, csak annyiban hogy már nem sírtam mikor ott hagytak, mert akkor már elmagyarázták hogy ezt óvodának hívják, és nekem oda kötelező járnom.

Egy darabig nem is volt baj, de aztán elkezdtek csúfolni meg bántani a többiek, és kiközösítettek.

....és kb így teltek el az óvodás éveim..



Később emiatt nem tudtam az iskolában se beilleszkedni, ami miatt meg végig bullying áldozat voltam, gyakorlatilag az össze osztályomban...


Ma meg szociális fóbiásként tengetem az életem, ahol még egy bevásárlás is megterhelő tud lenni.. Ha megtehetném, szívem szerint egyáltalán el sem mennék otthonról...


Csak azt nem értem a mai napig hogy ha valaki óvónő, az miért nem próbálja kezelni az ilyen helyzetet, gyakorlatilag csak nézték ahogy a többiek teljesen kiközösítettek/verbálisan bántanak.. Ha akkor közbeléptek volna, és segítenek beilleszkedni, lehet hogy ma teljesen normális életem lehetne... :(


(Bocsi a regényért, de ezt most jólesett kiírni magamból!)



...Szóval visszatérve a kérdésre,

ezért mennék vissza az ovis korom előttre, mert akkor még minden rendben volt!.. :(

2021. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
65%

Amióta megtaláltam a helyem az életben és többé-kevésbé jól érzem magam, azóta már nem vágyom olyan betegesen erre, mint még régebben.

De tény, hogy ma is szívesen lennék újra kis 2-3 éves lurkó a mai fejemmel, és csak élvezném, hogy babusgat mindenki 😀

2021. okt. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

#12

Ez érdekes ahogy leírtad.

2021. okt. 17. 10:38
 15/34 anonim ***** válasza:
60%
Engem nem. Annyira boldog voltam, mikor külön költöztem, mikor megkaptam az első fizum... Jó a kapcsolatom a szüleimmel, eleinte nagyon furcsa volt úgy, hogy anyukám nem volt ott karnyújtásnyira, de a többi dolgot kifejezetten élveztem. Mindent úgy rendeztem be, ahogy akartam, úgy éltem, ahogy akartam, végre megtérült az a sok tanulás is... Olyan igazi nőcinek éreztem magam, mint mikor először sminkeltem 😂
2021. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon szomorú vagyok emiatt. Ahogy nőttem fel, ahogy teltek az évek, mindegyik rosszabb lett mint az előző. Amikor már nem voltam pici és cuki a szüleim elkezdtek elhanyagolni, aztán elváltak, a suliban ki voltam közösítve, egyre több lett a felelősségvállalás, a stressz, stb... én szerettem kisgyerek lenni. Akkor még szerettek a szüleim, a családom és foglalkoztak velem. Később már nem, általános sulisan iszonyú magányos voltam, ami a mai napig is tart. 27N
2021. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
46%
En nem. Most magam alakitom az eletem. Azt csinalok amit akarok. Huszonevesen tied a vilag
2021. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
65%
nem. Bekorlátozások közé nem vágyom vissza.. sem a közoktatásba. Megmondják, mikor mit csinálhatsz, mi a dolgod, hova mehetsz, mikor érj haza. Ebbe vágyjak vissza? kösz nem!
2021. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
54%
Alapvetően jó gyerekkorom volt, de felnőttnek lenni sokkal jobb.
2021. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
60%

Én sem mennék visza, több okból sem.

1. Nagyon gyökér módon viselkedtem kiskoromban. Ez miatt láttam magamat vissza nézve a fejlődésem 1 részét amit neem kezdenék előről.

2. Elkezdtem olvasni amit kicsiként nagyon nem szerettem és hát... bejön!

3. Most vagyok annyira kinyilva mint eddig sosem szerintem, életembe most őrülők az ismerősi körömnek akik elfogadnak bolondnak🤣.

4. Lehet hogy a kérdéssel szembe megy... de én várom azt a felnőt kort amikor saját lakásomba töltöm majd az időt, amit én tartok majd fent.


20/f

2021. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!