Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hiba volt kihagyno...

Szerintetek hiba volt kihagynom az egyetemi ballagásomat?

Figyelt kérdés
Tegnap volt, azt mondták jó volt, ott volt szinte mindenki az évfolyamból. Én nem mentem, mert későn volt vége. Hiba egy ilyen eseményt kihagyni? Vagy így, hogy nincsenek haverjaim, barátaim az egyetemen, felesleges is lett volna elmenni?
2021. okt. 17. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiba. Én is kihagytam kb mindent, a tanulásra kell koncentrálni.
2021. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Bennem semmilyen nyomot nem hagyott a diplomaosztó.
2021. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem lesz belőle semmilyen hátrányod és őszintén szólva annyira nem nagy dolog maga a diplomaosztó, van egy beszéd, majd várod, hogy téged szólítsanak és kb ennyi. Ha lettek volna olyan szaktársaid, akikkel jóban vagy, akkor azért megérte volna, hogy csináljatok közös képeket és legyen egy utolsó közös egyetemi élmény, de ha ez nincs meg és a családod se nagyon akart/tudott volna elmenni és neked sincs rá igényed, hogy részt vegyél rajta, akkor nem szükséges. Úgy nem élvezted volna, szóval ha ez a helyzet, akkor nem volt hiba kihagyni.
2021. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem diplomaosztó volt, hanem egy rendes ballagás, hasonló mint a középiskolákban szokott lenni, nem pont ugyanolyan de valami olyasmi rendezvény
2021. okt. 17. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól írják.

Ha voltak haverok, akkor jó odamenni és végre egymásra nézni, hogy bazz, vége:D

Ha nem voltak, akkor szarni rá.

Én se mentem volna.

2021. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a ballagósdi maximum most tűnik nagy dolognak, 1-2 év múlva annyira se fog érdekelni, mint egy lyukas teszkós szatyor
2021. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én arra sem emlékszem hogy voltam-e rajta vagy sem.

Semmi jelentősége

2021. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!