Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkó voltam ezzel órán vagy nem?

Bunkó voltam ezzel órán vagy nem?

Figyelt kérdés
Valaki olyan mellett kellett ülnöm akitől alapból kicsit a víz kivert de azt tűrtem. Csak rendszeresen köhögött is nagyokat, azt is tűrtem egy ideig de már minden bajom volt, aztán egyik köhögése után felálltam, és átültem máshova, tőle messzebb. Bunkóság volt? Ti megbántódnátok rajta?
2021. okt. 18. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nem csináltál semmi rosszat.
2021. okt. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Arról nem tehet, hogy köhög. Ha túlzottan feltűnően csináltad, tehát feltűnően olyan mozdulattal, mintha csak a fejéhez vágtad volna, hogy "ajók*rvaanyádatmárakib*szottköhögésedeltef*sz", akkor bizony elég suttyó voltál. Beteg emberbe belerúgni tirpák dolog.
2021. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Mi az, hogy tűrted, hogy köhög? Ha nem feléd fordulva, az arcodba köhögött akkor nincs olyan, hogy tűrted. Nyilván neki sem jó, hogy köhög.
2021. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Világjárvány idején leszarnám, hogy bunkóság-e. Én sem ülnék beteg mellé.
2021. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Volt rajta maszk? Gondolom nem. Világjárvány van, ne köhögjön senki pofájába.
2021. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
Ameddig egy olyan járvány tizedeli a népet, amire jelenleg nincs értelmes gyógymód és nem lehet kiszámítani kire hogy hat, kit öl meg, addig nem tudnak érdekelni mások érzései. Takarodjon a közelemből mindenki, aki csak egy tünetet is produkál a listáról. Nincs helye finomkodásnak, amikor az életem vagy a szeretteim élete a tét.
2021. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!