Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyar nép átlagban művelteb...

A magyar nép átlagban műveltebb, munkamorál tekintetében odaadóbb, mint a legtöbb európai nép?

Figyelt kérdés
2021. okt. 20. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem. A műveltség alapja az oktatásban rejlik, az meg nálunk lejtmenetben van.

Munkamorál... huha. Hát, ez sem hiszem, hogy a statisztikák élén volna... Szerintem az északabbra magasabb.

Nem beszélve arról, hogy ha statisztikailag nézed a "magyar népet" átlagban, abba ugye az a bizonyos etnikai csoport is beletartozik, akik a lakosság jelentős hányadát adják mára már...

2021. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Haha, biztos, hogy nem. Én dolgoztam itt is, kinn is, pár kollégát leszámítva azért odakinn nagyobb a nívó...
2021. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Laylah ***** válasza:
88%
Pont ellenkezőleg.
2021. okt. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Műveltebb??? Nem. Nyelveket nem nagyon beszélünj, ezzel elvágva magunkat az ismeretektől.


Szorgosabb??? Kétlem. Ott linkeskedünk, bliccelünk, ahol tudunk. Kezdeti lendület meglehet, de hamar elfogy. A kötelezőnél többet ritkán teszünk, azt is halasztgatjuk.

2021. okt. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

1. Azért a munkamorál egy kicsit komplexebb.

Mások ugyanezért a munkáért legalább nem úgy halnak meg,hogy fngjuk nincs róla hogy milyen íze van a drágább ételnek,és nem az árlista alapján választanak ebédet...

És a közeg sem túl jó sok helyen ám...

2021. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak annyi lenne igaz, hogy nem epp ellenkezoleg, mar az jo volna.
2021. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nehéz kérdés!

Itthon 🇭🇺 vannak jó és rossz tapasztalatok.

Külföldön EU, ez is ilyen volt.

Vannak becsületes és őszinte emberek, mindenütt.

Kint a honfitársaim jobban dolgoznak. A 💰 💶 💷 beszél a 🐕 ugat. Az is igaz, hogy nyugaton nem volt bolsevik korszak! Ez itten lemaradás kb 30 év!

Egy intelligens és normális férfi!

2021. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
El akarok menni innen,biztos hogy egy koszonom szepen jobban esne,mint egy qva anyud miutan megcsinaltam amit kell.
2021. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Ostoba, szervilis, gerinctelen prolinép.

Egymást basztatni tudják, de ha magukért kellene kiállniuk, már behúzzák a farkukat.

2021. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!