Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért telnek ilyen piszkosul...

Miért telnek ilyen piszkosul nehezen a mindennapok?

Figyelt kérdés

Minden hétköznap valami irdatlan nehéz a felkelés. Péntekre valamivel könnyebbé válik a korán kelés persze. De ha munkanélküli vagyok vagy ha hétvégén kell korán kelnem, akkor reggel 5-kor ébresztőóra nélkül is felkelek. Akkor valahogy nem érzem tehernek. De hétfőn nem csak ez a "megint hétfő" feeling, hanem "az isten bssza meg ma is menni kell, ma is létezni kell, mikor vet már ennek véget a halál?!" van.

Miért van ez? Hogyan lehet ezen változtatni?



2017. ápr. 21. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább azzal, ha olyan munkát végzel, amit szeretsz, vagy megpróbálod elfogadni a mostani munkahelyed.
2017. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én szeretem a munkám, szeretem az életem, szeretem a hét minden napját.


Neked egy pszichológust javaslok, depressziógyanúra.

2017. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is minden reggel azt kérdezem magamtól, hogy "miért is kell léteznem?" meg azt ordibálom, hogy "JAJJ!! ma is létezni kell, ez már nagyon keserves!!". Szóval nem vagy egyedül.
2017. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert semmit nem csinálsz szeretetből. A befásultság nagy ellenség, ideje lenne párbajra hívnod :-D
2017. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

nincs célod, nincs ami motivál, nincs miért felkelni.


Én alig várom a hétfőket, mert annyi a teendőm.

2017. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát régen, mikor valahol európában felébredtem a kamionban hajnal 3-4kor és indúlhattam a napi 10+ érás utamra, én is így keltem minden nap...

Mióta fordításból, logótervezésből, animációkból és a youtube csatornáimból élek, azóta kicsit más a helyzet.

Tanulj... és szerezz olyan életet amit szeretsz élni..

2017. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát én imádom a munkám, csak bagoly típus vagyok. Hétvégén képes vagyok akár délig is aludni. Hét közben viszont az tartja bennem a lelket, amíg eljutok a kávéig, hogy ma is megyek dolgozni, találkozok az ottani barátaimmal, izgalmas feladatokat csinálhatok...

Mit dolgozol, hogy ennyire utálod? Szerintem érdemes lenne egy új hely után nézned, vagy ha magát a munkát utálod, akkor keresni egy olyan szakmát, ami szimpatikus. Amíg kitanulod a szakmát, addig erőt fog adni, hogy ezt egyszer megcsinálod, és aztán jó lesz.

2017. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
Én is hajszál pontosan ilyen vagyok. Szerintem ebből lesz az, hogy mire 30-40 vagy több éves leszek, akkor alkoholsta leszek meg éjjel-nappal cigizni fogok. Hiszen sz a r munkám van, sz a r életem van, a munka menekülő a család elől, a család menekülő a munka elől, a kettő közt meg ott lesz a kocsma. Valahogy le kell szenvedni az életet, ha már a világrab a sz t a k bennünket.
2017. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Osztom a 8-as véleményét. 23/F vagyok, nincs egyetlen barátom sem, barátnőm sosem volt, a családi életem valami gyalázatosan rendezetlen, magyarul több, mint 20 éve annyi öröm nincs az életemben, mint a köröm alatt a piszok. Pár éve kávézok, meg néha energiaitalt iszok, cigizni nem szoktam, olykor magamban megiszok péntek esténként egy üveg bort. Annyira nem bírom már lelkileg az életem, hogy nem bírok magam elől se menekülni. És én is esélyes vagyok erre a sz*r munka-sz*r család-sz*r-mindennapok háromszögre. Ebből csak egyetlen kiút van, az öngyilkosság.
2017. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%
azért mert szar és unalmas az élet.
2017. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!