Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jelöl be egy férfi egy...

Girlll3 kérdése:

Miért jelöl be egy férfi egy nőt facebookon?

Figyelt kérdés
Szoktatok csak úgy jelölni vagy az jelent mást is, hogy esetleg tetszem az illetőnek vagy szimpatizál velem? Nem is igen beszélgettünk. Lehet csak gyűjti az ismerősöket?

2021. okt. 23. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Én szoktam. Ma is jeloltem be és én kizárólag nekem tetsző nőket ismerkedés céljából!
2021. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szoktam ha ismerem. Teljesen ismeretlenül nem jelölök be senkit, akkor sem ha csinos.

Olyan volt már, hogy tetszett valaki, látásból ismertem, vagy sok közös ismerősünk volt és bejelöltem.

2021. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt aki ismerkedni akart, de volt olyan is aki azért akart jelölni, mert reklámozott különböző termékeket. Ezeket is csak azért tudtam meg, mert írtak levelet is, de nem szoktam visszaigazolni őket.
2021. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem még az ismerős nők se jelölnek vissza. :D
2021. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ismeretlenul jelolok csajt akkor azert mert bejon. Vagy van kozos ismerosunk es valami miatt jelolom h tudjunk dumalni, de akkor ezt egybol kozlom... bar ha csajozok akkoris egybol irok neki..
2021. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, ismeretlent nem szoktam. Ismeretlentő nem is fogadok el jelölést, akkor sem, ha vannak közös ismerősök.
2021. okt. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!