Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz, amikor...

Csak szerintem gáz, amikor facebookon meztelen női vagy férfi képpel "kedveskednek" egymásnak az ismerősök?

Figyelt kérdés

Pl "Boldog szülinapot!",és alatta egy hiányos öltözetű nő.


Szerintem annyira proli.


2017. máj. 1. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Proli hát, de az emberek nagy része proli.
2017. máj. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Milyen a viszonyuk, családi állapotuk, ésatöbbi. Én a legpublikusabb helyen is szívesen fogadnám egy teljesen meztelen nő művészi fotóját, bármikor, s emiatt nem tartom magam prolinak, inkább művésznek (rajzolok, jobb időszakaimban, főleg embert s főleg meztelen nőt) s hedonistának, akinek ízlése van :D. Mondjuk kit érdekel, ki tart prolinak? Engem biztosan nem.


Az ízléstelen fotókkal nekem is bajom lenne, a kettő között pedig passz, illetve helyzetfüggő.

2017. máj. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem egy művészi aktról van szó (aminek egyébként szintén semmi keresnivalója facebookon), hanem valami kirakott cs#csű plasztik p#csáról, alákommentezve a "sok ilyen várjon szülinapod alkalmából" rendkívül frappáns szöveggel.
2017. máj. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem proli, mert az mást jelent (és hanyagoljuk már ezt a szót, tényleg), hanem egyszerűen űber-űber gáz... Suttyó, bunkóm az ilyen. Alpári.

De nem proli!

2017. máj. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem csak szerinted gáz
2017. máj. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Főleg mikor kiraknak ilyen 10/10-es nőt 10/2-es pasinak!


Az meg írja alá "Jöhet!"

2017. máj. 2. 03:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon gáz, annyira suttyó dolog! Szüli- vagy névnapomkor mindig bennem van a para, nehogy valaki nekem is ilyen förtelmet posztoljon az üzenőfalamra, eddig szerencsém volt :D

De minden hasonló feliratos, ízléstelen giccset nehezen viselek.

2017. máj. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tegnap is találkoztam egy ilyennel.

Ráadásul egy nős férfinek küldték.

Aki erre azt írta "ez kellene most nekem" vagy valami hasonló.


Hát,elég gáz,ha a felesége meglátja:D

2017. máj. 2. 07:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Tényleg gáz.
2017. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én láttam egy házas nőt facebookon, 20 éves egyetemista fia van és tele van az üzenőfala hiányos öltözetű kigyúrt férfiak képeivel. Na?
2017. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!