Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A bűnözők, betörők, rablók...

A bűnözők, betörők, rablók miért olyan magabiztosak?

Figyelt kérdés

Nem rég törtek be az egyik szomszédhoz, én is láttam a kamerafelvételeket de valami hihetetlen milyen nyugodtan mozognak egy idegen házban úgy hogy látták hogy még kamera is van. Miért ennyire nyugodtak és magabiztosak? Oké hogy símaszkot húztak és így megakadt a nyomozás, de akkor is én például két lábon remegnék hogy tetten ne érjenek haza ne érjen a tulaj miközben bent vagyok.

Az ilyen betörők hogyan lehetnek ennyire pofátlanok és mellette ilyen nyugodtak mikor jól tudják hogy éveket kockáztatnak? Mert 20 percen múlt hogy tetten ne érje őket a tulaj.



2021. okt. 23. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Nem félnek, gátlástalanok. Ha profik jól kitervelték a szökést is esetleges rajtaütésre. Ha maszkot húznak pláne nem aggódnak, megtámadják a tulajt és leütik, az meg csak annyira emlékszik hogy egy maszkos alak leütötte.

Sajnos némelyik bűnözőnek esze is van.

2021. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Talán azért nem paráztak, mert lent figyelt a társuk, hogy jön-e a tulaj, és nem riasztott. + rutin.
2021. nov. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Bele szarnak mások véleményébe és tojnak a szabályokra ezért bűnözők. (nyilván tisztelet a kivételnek)
2022. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!