Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szegényként élni nektek?

Milyen szegényként élni nektek?

Figyelt kérdés
Nektek sincsenek celjaitok, és miért nincs?

#Szegényként
2021. okt. 24. 23:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
93%
Atol hogy valaki szegeny egyeltalan nem jelenti azt hogy nincsenek celjai .Minden embernek vannak celjai. Te nagyon buta vagy 🤔🤨
2021. okt. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem (én most nem altalánosítottam semmiféle csoportra! Csak azt kérdeztem, hogy kinek nincs célja az életében még! Ezzel inkább azt mutatjátok, hogy ez az oldal tényleg nem a legjobb! Én olyan véleményeket várok, amiben aterzik (átelik a helyzetem) az írásaim alapján!
2021. okt. 25. 01:08
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Ej Lina, Lina!

Olvasd el mégegyszer a kérdésed.

Megszólítottál embereket, ne csodálkozz ha válaszolunk is.

Átélni, átérezni nem tudjuk helyzetedet mert arról egy mukk nem sok, annyit sem írtál.

2021. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Voltam szegény, de akkor is voltak céljaim, amiket el is értem. Mivel a tanuláshoz nem kell pénz, könnyen elsajátítottam új ismeretek, nyelveket és azzal már ki tudtam törni a szegénységből.:) Nehéz volt, de ment, mert akartam.


Az nagyobb probléma volt, hogy akadtak napok hó végén, mikor egy zsemle volt az össz kajám, de ez is megváltozott.

2021. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos lenne célom, csak egyszerűen nem tudom elérni... kb 2millió ft megváltoztathatná teljesen az életem, de sajnos jelenleg 20ezret nem tudok félretenni havonta, ez elkeserítő rémesen.
2021. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudjuk, hogy rossz itt nekem is, és az élet értelmetlen!
2021. okt. 28. 16:48
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Férfi vagy pedig nő vagy?

Miért is vagy szegény anyagilag?

Ismerkedni kell!

Nőkkel és férfiakkal!

Menjél beszélgetni az utcán csak úgy!

Segíts másokon!

Ez ilyen egyszerű!

2021. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hiába mennék én ismerkedni!

Nő vagyok! (Sajnos nem lehetek túl ápolt se! ) Túl vonzó, túl figyelemfelkeltő, Túl megnyerő

Mozgássérült is vagyok! Szegényként csak le néznek gunyolnak az öltözködés miatt is és nincs szinte rendes házam se "tető nincs" rendes

Ahhoz, hogy valaki ismerkedjen velem az öltözködési stílust is meg kellene változtatni, mert nem úgy megyen az kimesz a csoves gatyában és még nem is vagy túl szép, de nyakadba fog ugrani a legjobb barát "Lehet, hogy most igénytelen jellemek hangzok" de nem sokbol élünk na

Ezért mondom, hogy a legszegenyebb nem túl igényest lenézik meghordják, vágod? Nincs sok értelme élni! 20 éves leszek ma holnap és nem fog telleni a gatyára se És ha nagyon is szeretnék többet keresni, akkor se tudnék! Étterembe moziba szórakozni sincs pénzem! Pont ezért nem is tudnék ismerkedni Normális étterembe se mehetsz kutya módra!

2021. okt. 28. 17:19
 9/14 A kérdező kommentje:
A mozgásom miatt is gunyolnak és bántanak!
2021. okt. 28. 17:19
 10/14 A kérdező kommentje:
Több mint 8 ezer lenne a mozi a ruhák ha normálist szeretnék nem kínait, akkor 100-on felüli összegű! Ha saját albit szeretnék 60ezer, hogy normális is legyen
2021. okt. 28. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!