Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan, hogy mindig...

Volt már olyan, hogy mindig téged hoztak ki hibásnak a munkád során? Aztån mikor nem érezted jól magad, akkor meg gyülekeztek az emberek, hogy szegénykének mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Akár főnök esetében is. Túl rendelte mindig magát, aztán rád fogta, hogy nem pakoltad ki időben a terméket. A selejtet csökkenteni kell, ez volt a válasza.A munkatársaknak már az elején kitárgyalta a személyes véleményét, nem csoda, hogy nem vettek semmibe a fiúk. Mikor vették észre, hogy dolgozol? Mikor már felmondanál. Máshol se jobb, jobbat ne várj...
2019. okt. 18. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem, ilyen csak a csicskákkal fordul elő.
2019. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, mivel felnőtt emberként képes vagyok kiállni magamért.
2019. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindig harcolni, harcolni, bizonygatni, bizonygatni...Mintha gladiátorok lennènk.
2019. okt. 18. 13:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Fel is mondhatsz.
2019. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor jelentek is.
2019. okt. 18. 13:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha mindig téged téged okolnak valamiért akkor lehet ideje lenne elfogadni, hogy veled van a baj.
2019. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Mindig harcolni, harcolni, bizonygatni, bizonygatni...Mintha gladiátorok lennènk."


Persze, Magyarországon Spárta van. Eddig még nem vetted észre? Keminynek kő lenni! Aki nem bírja a gyűrődést, az pusztújon!

2019. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van rá egy gazdaságos húszasom, hogy Tesco dolgozó vagy/voltál.
2019. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Közszférában dolgoztam hat évig.

Mindig én szívtam meg, a főnök nagyon húzott az ügyfélszolgálatosok felé, így én, mint adatrögzítő állandóan szívtam. Egy csomó munkát rám toltak, ha nemet mondtam, mentek panaszkodni.

Elegem lett és felmondtam.

Utólag mondta a főnök, hogy sajnálja, hogy nem állt ki mellettem, mert az új rögzítő csak a munkakörét csinálja. Gratuláltam neki ismeretlenül is :D

2019. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nalunk inkabb az indokolatlan hibàztatàs lejàratàs megy.


Munkam ellenörzèsek, hibakeresések, probl megoldàs elhàritàs megelözès stb


Szoval jeleztem neki hogy x termèket hogyhogy màs dijjal szàmlàznak de nem is kicsi az eltérés hanem 200 %feletti.


Erre nagy lenézöen alpari modon visszajelez hogy persze mert vàltoztattàk a dijat (az màr ugye senkit nem érdekel hogy csupan engem aki feladata mindenröl a-z ig tudnia, senki nem tàjékoztatott (holott kötelezö!!)

Maradt ez a lekezelö stilus. Mintha azzal jöttem volna hogy feltalàltam a spanyol viaszt mit hiszek én.


Erre mèg folytatja is, hogy amugy màs ügyfeleknel is vàltoztattak az nem tünt fel??(ezzel ugye kapàsbol azt feltételezi mintha azzal nem lennèk kèpben! Ugyanigy lekezelö hangnemben)majdnem mondtam màr itt hogy de nyugi föni, feltünt hogy ott meg dupla annyi a költsèg màr meg mint a bevetel es veszteséges ujabban az egész cég, es azon agyaltam màr vajon meg lehet e saccolni elöre mikor megy csödbe az egész hobelebanc, DE képes voltam ezt lenyelni mert muszàj. Mert mindig az alkalmazott a hülye es a sz.r akkor is ha nem. Ez alap törvény sajnos mindenhol.


Itt is irtàk egyszer nem annak van igaza akinek igaza van, hanem akinek pènze van.

2019. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!