Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ilyen üzenetet kapnál egy...

Ha ilyen üzenetet kapnál egy idegentől hogyan reagálnál?

Figyelt kérdés

Még júliusban messengeren egy idős ember küldött nekem egy sírhelyet, csak most láttam mivel nem szoktam olyan gyakran nézni az engedélykéréseket. Először nagyon furcsálltam és őszintén kicsit be is paráztam. A sír felvolt díszitve sok virággal stb. és teli volt gyertyákkal, bár szerintem ez nem számít.

Az embert egyáltalán nem ismerem, egyetlen egy közös ismerősünk sincs, nem is lakik a környékemen. Megnéztem nem-e van esetleg ugyanolyan nevű ismerőse, mint én és esetleg nekem küldte volna el helyette, de nem volt. Először nagyon fura helyzet mert miért küldene akárkinek egy feldíszitett, egy egyértelműen nemrég meghalt embernek a sírját.

Nagyon bizarrnak találom és válaszolni se akarok az illetőnek.



2021. okt. 26. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig a legvalószínűbb megoldás az, hogy tévedéből küldte le neked. Mivel idős ember, ezért simán elképzelhető, ők általában nehezebben használják az okostelefonokat.
2021. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekelne, simán lehet hogy véletlenül küldte, sőt szinte biztos.
2021. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem öreg, rekedt bácsik, nénik szoktak tévedésből tárcsázni.
2021. okt. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Lehet én fogtam ki.több ilyen tatát, de én minden évben kapok 1-2 ilyen félrement üzenetet.
2021. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Zsarolással nem megy sokra az ember.
2021. okt. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezd meg,hogy miert kuldte.

Lehet,h azt hiszi rokona vagy a halottnak.

2021. okt. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy összetévesztett azzal akinek küldeni akarta.

Beírta az ismerős nevét, kidobott téged (és rajtad kívül 150 másik találatot a névre), és pont neked dobta át az igazi címzett helyett.


Nem kell kérdezősködni tőle miért, kinek.. felejtsd el. ha beszélgetni is kezdenétek, úgysem tudod szegénynek megmagyarázni, hogy te nem AZ a Gipsz Jakab vagy.

2021. okt. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!