Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Illetlenség megkérdezni egy...

Illetlenség megkérdezni egy idegentől, milyen nyelven beszél (telefonál)?

Figyelt kérdés

Tegnap munkában fizetett nálam egy fiatal (27-30 körüli) nő, aki közben egy nagyon szép, különleges nyelven beszélt telefonon.

Kihallottam belőle rövidke orosz szavakat (igen, nem, most, és hasonlók), de a többit valami más, ázsiai hangzású nyelven mondta.

Európai, kissé oroszos külsejű nő volt (vörös haj, kék szemek).


Nem mertem megkérdezni, hogy beszélt, pedig nagyon tetszett a hangzása.


Illetlenség lett volna?


lány vagyok


2017. nov. 19. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy kérdezed, hogy még beszél igen, különben inkább csak furcsa szerintem.
2017. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Tőlem már kérdezték többször, nem veszem illetlenségnek. Néha én is gondolkodok, hogyha valami ismeretlen nyelvet hallok és nem tudom úgy kitalálni a hangzásából, mint pl. az angolt, németet, franciát stb. Legutóbb a vonaton kérdezték meg tőlünk, hogy milyen nyelven beszélünk mert nagyon jól hangzik. :)
2017. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem is megkérdezik külföldön gyakran. Egyáltalán nem rossz sőt jól esik a kérdés.
2017. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tőlünk 10/8-an kérdik meg, akik nem ismernek, hogy Sind sie Rumänen?

Anyád, nem, magyarok vagyunk. :)


De a románt - vagy szlovákot - egyből kivágja mindegyik, magyar az senkinek nem jut eszébe.

Ám utána megjegyzik, hogy tetszik nekik Budapest, vagy szívesen megnéznék. :D


De mikor hazamegyek és a boltban mosolygós "Grüezivel" köszönök, akkor kerekedik a szemük, "Ez meg honnan jön?" - pillantás.


Egyébként meg piszok bunkó dolog fizetés közben mással pfázni :)

2017. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!