Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Új munkahely tele bunkó...

Új munkahely tele bunkó pasival. Mit tudok kezdeni velük?

Figyelt kérdés
Már most tele némelyikkel a t...om.Ket opció van. Vagy be próbálkozik, vagy egy ordas nagy paraszt. Mit tudok velük kezdeni? Az az igazság ha visza szolok, ott meglepodest lesz a javából és nem lesz szép vége, mert azért mindenkinél van egy határ. A korosztaly 30-50 többségben férfiak, de egy két nő is elég meredek.Ferfiakkal előre láthatóan meg fog gyulni a bajom. Hogy tudom ezeket megelozni? Előre is köszönöm a segítséget és a normális válaszokat! N28
2021. okt. 27. 08:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom, te viszont nem vagy bunkó és paraszt, csak ők... xD
2021. okt. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Unatkozol egyelek meg?!

Az aztán értelmes volt!

2021. okt. 27. 08:39
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Az 1-es is munkatársad lehet, amekkora paraszt.

Én szerintem tovább állnék. Ha 1-2 hülye van, az nem vészes, de ga a legtöbben azok, velük nem fogsz bírni.

2021. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1142..


Ezt is te írtad ki, mi?


Mindenki hülye, csak te vagy helikopter? Beképzelt, egoista p*csa vagy a munkahelyeden szerintem, azért nem kedvelnek a nők és azért bunkók a pasik veled.

Én nem vagyok fullos csaj, csendes, kultúrált hölgynek tartom magam, ezért a munkahelyemen, ahol én vagyok az egyetlen nő (40 pasival dolgozok együtt egy depóban), érdekes, velem egyik sem bunkó :)

Lehet hogy a stíluson kéne változtatnod?

25\N

2021. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Tudod nekem mindig furcsák azok az emberek aki egyedül normális és a többiek a hülyék. Egyébként nem a sok "bunkó" hívott hogy menj oda dolgozni, te jelentkeztél "a bunkók" közé. Inkább gondolkodj el magadon.
2021. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
Kellene arra az országra pár hidrogénbomba...
2021. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, most mindenkit lepontozol, akinek nem tetszik a válasza?
2021. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Miben nyilvánul meg, hogy az illető egy ordas nagy paraszt? Írnál konkrét példát? Azért picit gyanús, hogy szted mindenki bunkó meg paraszt, csak te vagy normális...
2021. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
7 nem én pontoztalak le... Túl inteligens vagy életem ide :)......
2021. okt. 27. 09:18
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Hát, kérdező, elég bunkók a kommentjeid. Ha élőben is így beszélsz a kollégákkal, nem csoda, ha bunkóznak veled....
2021. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!