Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kamuztam valakinek hogy...

Ha kamuztam valakinek hogy javítsam ki?

Figyelt kérdés
Azt kamuztam hogy végzős vagyok, de ha rákérdez hogy készülők-e az érettségire vagy valami, akkor mit mondjak? Vagy rosszabbik esetben pár hónap múlva megkérdezi hogy milyen lett az érettségim? Vagy hogy hova megyek továbbtanulni?
2021. okt. 27. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
két opciód van, hazudsz tovább... (könnyű kitalálnod, de kérhetik hogy mutasd meg viszont azt kell mondanod szar lett és szégyenled meg hogy nem vettek fel sehova....mást is hazudhatsz de...) vagy bevallod. ne feledd, ha végleg elkaszáltad magad valakinél, az se vész. vagyunk itt még jópár millióan. minden új ember új kezdet.
2021. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Készülni az érettségire már jobb esetben gimnáziumban elkezdesz évfolyamtól függetlenül, szóval azzal nem hazudnál, ha azt mondod, hogy tanulsz és készülsz. Továbbtanulásról is lehet már a végzős éved előtt egy kialakult képed, viszont ha megkérdezi, hogy hogy sikerült az érettségi, akkor megint hazudnod kéne az biztos.

Szóval én már most megmondanám neki, hogy amúgy nem is vagy végzős, egyáltalán miért érezted a késztetést, hogy hazudj?

2021. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért hazudtál? Vagy hogyan?
2021. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként sokmindent mondhatsz. Ha csak említetted, akkor mondd azt, hogy félreérthetően fogalmaztál. Ha konkrétan beetetted, akkor mondd meg, hogy csak szivattad. De szerintem jobb elmondani az igazat
2021. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom eljátszani ez miatt a bizalmat. Mindig kerülgetem a kérdéseit. De pár hónap múlva már nagyon egyértelmű lesz hogy kamuzok...
2021. okt. 27. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat ha fontos neked az a szemely akkor tedd felre az egot, mond el az igazat kerj bocsanatot es adj magyarazatot 🤷‍♂️
2021. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltem magammal, elég profin hazudok. Ha ez menni fog, akkor több minden. Ha meg nem, akkor jó lecke.
2021. okt. 28. 23:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Tuti no vagy 🤣
2021. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!