Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az emoji mit jelent 😮‍💨?

Ez az emoji mit jelent 😮‍💨?

Figyelt kérdés
2021. okt. 29. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Meglepődést jelent.
2021. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hülyeség, amit írok, de szerintem melegebb éghajlatra küldik azt, aki kapja.
2021. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
én itt csak két négyszöget látok a jelent és a kérdőjel között. :) Úgyhogy gőzöm sincs; én passzolnám. :) :) Majd arra hagyatkozok; amit a többiek írnak. :) :) :)
2021. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valaki esetleg le tudná print screen-ezni, és feltölteni egy képmegosztó oldalra légyszi ? Eddig két tök különböző fajta válasz van, megnézném; ha kérhetném, akkor valaki légyszi ossza meg; én csak ennyit látok

[link]

2021. okt. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

köszi#5-ös.

hát, szerintem ez ilyen rémületet fejez ki, ha csak az első felét nézem.

ha ez a kettő egybetartozik; akkor még lehel is egyet gyorsan, ahogy megijed; kicsit olyan sóhajféle; de ,hgoy ilyen hirtelen megijed. és akkor ez így azt szimbolizálja, ahogy jön ki a levegő.

esetleg még sima csodálkozást is kifejezhet;hogy ,,Haaa!" tehát, hogy így hirtelen, és akkoris kifúj egyet, ahogy nyitja a száját, de nekem ez inkább rémült. Vagy ilyen csodálkozvarémült. esetleg ilyen meghökkent-féle.


énnekem ez tehát ilyesmi.

2021. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Olyan mintha vizipipázna.:D
2021. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Mintha kifújná a füstöt.


Az első önmagában pedig:

"WOW!"

"Aztaa"

2021. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elszállt az agya.
2021. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!