Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok rosszabb mint a...

Miért vagyok rosszabb mint a többi ember? Úgy érzem nem érek annyit, mint a többi ember

Figyelt kérdés

Sose fogom tudni bebizonyítani senkinek, hogy én is érek annyit, mint más. Mindig beadom munkahelyekre a jelentkezésem, és semmi nem jön össze. Már azon gondolkodom mit ronthatok el mindig. Meg ráadásul semmi más sem jön össze amire vágyok: házasság, gyerek. Még lehet majd gyerekem sem lehet majd. Bár van párom, de neki se tudom bebizonyítani, hogy elég jó vagyok, sokszor összeveszett már velem azért, mert nincs állásom.

Másoknak minden olyan könnyen összejön.


2021. okt. 29. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit tanultál, dolgoztál korábban? Milyen munkákra jelentkezel?


Az meg butaság, hogy nem érsz annyit, mint a többi ember, nincs olyan, hogy valaki többet, vagy kevesebbet ér, mint a másik.

Te is számítasz és fontos, hogy ezt tudd és el is hidd, úgy könnyebb lesz minden az életben :)

Ha szeretnél beszélgetni, vagy csak kiönteni a lelked valaki idegennek itélkezés, következmények nélkül, akkor írj nyugodtan.

2021. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez igazából annyin megy el, hogy mennyire versenyképes a végzettséged és az eddigi tapasztalataid mennyit érnek a munkáltató szemében.
2021. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!