Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire vékony,...

Miért vagyok ennyire vékony, amikor a "számok" alapján nem kellene annak lennem?

Figyelt kérdés
Ránézésre nagyon vékony vagyok, úgy nézek ki mint aki alig eszik. Ahhoz képest a mérleg 83kg-ot mutat, 190 cm magas vagyok, szóval nem értem, a számok nincsenek összhangban a külsővel. Ráadásul nagyon sokat eszek és szoktam edzeni is.
2021. okt. 29. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Izmok, csontozat meg nyilvan a massagod is hozzajarul.
2021. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*magassagod bocsi
2021. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát így kép nélkül nehéz lesz
2021. okt. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ezek női arányok. 190 centihez kéne lenned legalább 90 kilónak, jó esetben izommal, nem sörhasból, bár az utóbbival se látszanál vékonynak.


Az, hogy szoktál edzeni, az önmagában nem infó. Nem mindegy, hogy napi 5 percet vagy 8 órát. A szervezeted akkor növeli az izomzatot, ha azt olyan rendszeres megterhelés éri, amit a jelenlegi állapotában nem tudna tartósan elviselni.


Soha ne a testépítőkre meg a BMW-s lufigyerekekre gondolj, hanem az "eke szarvánál combosodott" parasztgyerekre. Olyan terhelés kell, ami tartós, életvitelszerű, és olyan mértékű, hogy a szervezeted alkalmazkodásra késztesse.

2021. okt. 30. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!