Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 éves lány vagyok, modell....

17 éves lány vagyok, modell. Ma megkaptam az ugynoksegemtol, hogy szalkasitanom, izmositanom kene. Nagyon vekony vagyok es kb 48 kilo. Ezek alapjan nincs valkinek egy jol bevallt otlete mondjuk leginkabb vadli, comb erositesre?

Figyelt kérdés
17 lány modell

2020. jan. 15. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Magasság?


Amúgy úszás, és a thaibox a jó.

2020. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
A vádlit szépen izmosítja, ha minden nap csinálsz lábujjhegyre emelkedős gyakorlatot (lábujjhegyre állsz meg vissza, le-föl sokszor, ezt modelltől hallottam). Ezen kívül futás, biciklizés...
2020. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

48 kg-osan hova szálkásitasz?

mivel modell vagy 170 vagy tuti legalább szóval anorexia közelében van így is. gondolom.

2020. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Keress ra a Ballet Beautiful csatornara, nekem nagyon sokat segitett, amikor modellkedtem.
2020. jan. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Ne itt erdeklodj, hulyebbnel hulyebb valaszokat kapsz. Neked kicsit mas az eseted, nem testepites, szakmai korokben keress megfelelo edzesmodszert.
2020. jan. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti: testépítéssel lehet a leggyorsabban izmot építeni, és eza folyamat nem olyan gyors, hogy túlzásba lehessen vinni hetek/hónapok alatt, és speckó terv kéne.

A szálkásítás az zsírleadást jelent, nem lehet egyszerre csinslni az izmosodással.

builder.hu -t javaslom, kezdő edzéstervekért, étrend tanácsokért.

2020. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
#6 Miert is hagyja abba?:D Tokeletes az alkata hozza.
2020. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 Több mint 10 éve foglalkozom vele, tisztában vagyok azzal amit írtál. Mint ahogy azzal is, hogy igen is lehet egyszerre izmosodni és zsírt égetni, kezdőként meg pláne. Az étkezés és edzés együttes időzítésén (inzulin szint) múlik az egész, persze sokan tagadják ennek kivitelezhetőségét, de azért mert valaki nem tudja hogy kell, vagy neki nem sikerült, nem kell másnak is ezt mondani.

Azért írtam neki hogy ne itt érdeklődjön, mert az ő esetében ez a súlyzózással lehet a leggyorsabban izmosodni, nem biztos hogy kimerítő válasz. Pont hogy valószínűleg speciális eset, feltéve ha komolyan csinálja a modellkedést. Gondolok itt arra, hogy ha guggol, az azon az alkaton ami neki a munkájához szükséges, torzítani fog. A súlyterhelés miatt elkezd erősödni a törzs izomzat is, ami ha nem is feltűnő, de a színpadi mozgását nagyon tudja befolyásolni, relatíve rövid idő alatt. Nem ismerjük a vádli tapadási pontjait, nem mindegy hogyan terheli. Ha túl gyorsan kezd el fogyni vagy izmosodni (előbbi esélyesebb, akkor is ha csak 48 kiló, simán lehet 20% körüli testzsírja), szintén eltorzíthatja az összképet. Itt online, látatlanban ezzel kapcsolatban érdemi tanácsot adni nem lehet.

2020. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat, mindenkepp megfontolom oket! amugy 175 cm magas vagyok...
2020. jan. 16. 20:57
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor meg hova fogynál még te isten ökre
2020. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!