Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kezdhetném el tanulni az...

Hogy kezdhetném el tanulni az angolt középfokon?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem olyan honlapokat ajánlani ahol eltudnám kezdeni megtanulni? Töltöttem ki teszteket online, és mindenütt az alapfok jött ki.
2021. okt. 29. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az oxford angol nyelvtan könyvet tudom ajánlani :)
2021. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

5percangol.hu Iszonyú sok angol nyelvtanulós oldal van, írd be a keresőbe, hogy angol nyelvtanulás. A youtube-on is ezrével vannak oktatóvideók.

És nézzél filmeket felirattal. Azokból észrevétlen megtanulsz. Egy idő után már nem kell felirat.

2021. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szoktam nézni filmeket felirattal, sokat láttam így, de azért így se értenék meg magamtól sok mondatot, de van amit megértek.
2021. okt. 29. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyre többet fogsz. Érdemes olyan filmekkel kezdeni, amiket ismersz. A visszatérő szavakat, amikre kíváncsi vagy, szótározhatod, hogy gyarapodjon a szókincsed, de csak minimálisan, hogy ne essen szét a filmélmény.
2021. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Muszaj irasokat szotarazni, forditani. Ezzel parhuzamosan lesz ertheto egyre tobbminden filmben. En ujsagcikkeket, riportokat forditottam. Eloszor keservesen unalmas volt. De azota ertek mindent.

Ketfele modon felvaltva. Neha tenyleg minden szot megneztem, mert egy ido utan ami elojott tobbszor, az latszott, hogy fontos lehet, meg rogzult is. De aztan forditas nelkul is olvastam, akkor az volt az erdekes, szavak kihagyasaval mennyire all ossze a szoveg, vagy kovetkeztetem ki a szo jelenteset.

2021. okt. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!