Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdhetnék az életemmel?

Mit kezdhetnék az életemmel?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok, teljesen kilátástalan az életem. Nincs semmim és ami még nagyobb gond hogy nem is motivál semmi. A munkahelyemmel nincs különösebb problémám, de nem fizet jól, nem is tudtam elköltözni szüleimtől. De egyáltalán nincs motivációm ahhoz hogy jobb szakmát szerezzek, a tanulás gondolatától is rosszul vagyok (jártam egyetemre de totál kiégtem). A jogsit se akarom letenni, semmi kedvem azzal is szórakozni. Barátnőm sem volt soha de amúgy sem lehet családom mert impotens vagyok szóval ez sem motivál. Mihez kezdhetnék az életemmel? Tengődök egyik napról a másikra, a legnagyobb szórakozásom hogy az ágyban döglök. Egyáltalán semmi értelme nincs ennek.
2021. szept. 22. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Alapíts vallást.
2021. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En ugyanez csak 38 F vagyok
2021. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapíts te iv vallást vagy tegyétek közösen.
2021. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majdnem ugyenez, annyi különbség, hogy albérletben lakom, utálom a munkám és nem vagyok impotens. Bár lehet neked jobb, hogy az vagy, a farokkal is csak a baj van, muszáj állandóan megcsapolni.


Tervezem, hogy most már elmegyek pszichiáterhez, mert ez így nem élet.

2021. szept. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!