Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintem az élet vacak....

Szerintem az élet vacak. Nektek mitől jó az életetek? Ezek pillanatok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 30. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Mikor sikerül megvennem a régóta kinézett valamilyen gépemet, az például örömmel tölt el, utána meg az amikor használom, előtte meg a tudat hogy erre gyűjtök, és egyre közelebb vagyok hozzá. :D
2021. okt. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Attol, hogy vannak emberek es dolgok amiket szeretek.

Most ettol gondolom neked nem lett jobb. Meg nem is lesz, amig nem talalsz te is egy ilyen boldogsagfaktort.

Van ferjem, gyerekem, van celom (hazra gyujtes), van olyan munkahelyem ahol szeretek benn lenni, van haziallatom.

Vannak hobbijaim, szeretek streameket nezni, videojatekozni, sokat olvasok.

Szeretem az egyutt fekveseket, egyutt keleseket, a kozos etkezeseket, a kozos neveteseket, a kozos filmeket.

Ha vannak dolgok amiket szeretsz, es azokkal idot toltesz, akkor boldog leszel.

2021. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon változó, hogy egy adott személynek mi miatt és mennyi ideig jó vagy rossz, vagy akármilyen az élete.

Az én életem általában nem túl szép, de vannak benne csodálatos, gyönyörű pillanatok, amikért szerintem megéri tovább folytatni minden küzdelmet.

Nagyon szeretek órákon át futni, zenét hallgatni, naphosszat egyedül csavarogni a városban és elmélyedni a gondolataimban, közben pedig gyönyörködni a környezetemben és egy szebb életről álmodozni. Mindig nagyon élvezem, hogy szabad vagyok.

Szerintem rengeteg szép dolog van a világban. Sok mindenre ránézni is jó érzés, én például szeretek a csillagokban vagy a növényekben gyönyörködni. Az embereket nem szeretem, viszont szívesen gondozok állatokat. :)

A legtöbb esetben majdnem mindig lehet egy kevés szépséget találni az életben.

2021. okt. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jóbarátommal sokat beszélgetek. Ha messze vagyunk, akkor google-meetingben is lehet. Ő például jó nekem; mert kedves a szívemnek, és én is neki kölcsönösen.
2021. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Egy lánytól aki szeret engem
2021. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
93%
Az élet nem vacak. Te nézed fals szemüvegen keresztül. A "titok" csak annyi, hogy nem a seggedet meresztve kell várni, hogy történjen valami, hanem neked kell megtenni a kellő lépéseket.
2021. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
A természet csodáitól nem vacak. A szerelemtől nem vacak, csak ki kell várni.
2021. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
folyt.: ha olyan munkát végezhetek, amit szeretek, akkor sem vacak.
2021. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
miert vannak lepontozva?
2021. okt. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!