Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mely pillanatokért érdemes élni?

Válaszoknélkül kérdése:

Mely pillanatokért érdemes élni?

Figyelt kérdés
Mik azok a pillanatok, amikor a legrosszabb időszakban is azt mondod, "Igen, ezért érdemes élni."?

2019. máj. 20. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a kedvenc csaptod a 93. percben megfordítja a meccset egy ollózós góllal és ezzel megverik az aktuális bajnokcsapatot.


Amikor megszületett a lányom és először a kezembe foghattam.

2019. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek apró dolgoknak is örülni. Ilyen "érdemes élni" pillanat számomra, ha elutazom egy új helyre és csak nézelődök, ilyen pillanat, ha megmászok egy hegycsúcsot, ilyen pillanat, ha kóstolok egy átlagosnál sokkal finomabb ételt vagy italt, ilyen pillanat, amikor a barátaimmal vagyok és csak élvezzük egymás társaságát, ilyen pillanat, amikor valami sikerélmény ér a munkahelyemen, stb stb, rengeteg ilyen pillanat van. Akkora mélységeket megéltem már idáig, hogy nincs olyan, amiből ne másznék ki, ezek az apróbb dolgok pedig folyamatosan visznek előre és erőt adnak a nagyobb küzdelmekhez.
2019. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alvás pillanatai, és a lefekvés pillanatai, ami ilyenek. Más nem.
2019. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
#1 totál összeillik a kettő..
2020. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3.

Rohadtul nem. Az én napjaimban például az alvás az egyik legrosszabb dolog.


Ezzel ellentétben szerintem nagyon jó dolog sportolni, rajzolni, gondolkozni, álmodozni, csavarogni és végre egyedül maradni. :)

2021. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!