Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány embert hívtatok el az...

Hány embert hívtatok el az esküvőtökre?

Figyelt kérdés

Van egy csomó ismerősöm, haverok stb, de igazából egy ember sem áll hozzám közel, a volt "legjobb barátomról" is kiderült hogy egy patkány.

Nem tudom... ahol rengeteg ember van, ott ezzel nem foglalkoznak, csak ha ismerős, akkor hívom is, tök mindegy mit gondolok róla?


2021. okt. 30. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A mi esküvőnkön körülbelül kétszáz ember volt. A családot (szerencsére mindketten jó kapcsolatot ápolunk a rokonainkkal) és a barátainkat (akik hozhatták a párjukat és/vagy gyereküket, akkor is, ha őket annyira nem ismerjük) hívtuk meg, olyan embert nem szerettem volna látni az esküvőmön, akit nem kedvelek.
2021. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok házas, de jegyben már jártam, akkor terveztük az esküvőt. Gondolj bele, ha csak a pár egyik tagjának van mondjuk 2 testvére, és mindkettőnek 1-2 gyereke, meg a szülők testvérei, unokatestvérek családostul... Könnyen összejön a sok ember. Emellett vannak a barátkozós típusok, akik egy csomó barátjukat ott akarják látni, szintén családostól. Ehhez jön még az "én ugyan utálom a Teriéket, de ők is meghívtak, úgyhogy nekünk is illik meghívnunk őket" típusú esetek.

Visszatérve: amikor esküvőre készültem, az én oldalam mindennel együtt sem lett volna 15 fő sem. 2 db rokonom van, a barátaim közül pedig csak az igazán közelállókat hívtam volna meg a párjukkal. A pasinak viszont nagy a családja és a haverokat is hívni akarta, szűken számolva is lett volna kb 80 ember.

2021. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Tanúkat hívtam és az unokáim voltak jelen, - slussz! -Nem volt ingyen "terülj-terülj asztalkám" senkinek!
2021. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
20 embert hívtunk, de csak 18 tudott eljönni. Egy csaj hozta a számunkra ismeretlen pasiját, akivel azóta már nincs együtt,azt kicsit bánom, de akkor fontos volt neki, szóval mindegy.
2021. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Ketto egesz ember volt akik a tanul voltak majd beultunk pizzazni
2021. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!