Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meghívnátok az esküvőtökre...

Meghívnátok az esküvőtökre olyan nővéreket akik lebeszélik a menyasszonyt a gyerekszülésről?

Figyelt kérdés

A lány szülei támogatják a gyerekvállalást, és a párom is szeretne pár év múlva tőlem gyermeket, legalábbis most ezt mondja, csak ragaszkodna az esküvőhöz előtte és az orvosi dolgokkal kapcsolatos félelmeivel megbírkózna, egészségileg rákészülne.


A két nővére mivel nem tanult és kb az életben nem tartanak önmaguktól sehol, ők meg huhognak, hogy "hugi okos legyél, ne jár úgy mint mi".


Már a tököm tele van mindkettővel. Magukkal kellene foglalkozniuk, de csak a szájuk sír, közbe el vannak tartva az élettársaik által, mert még arra sem voltak elég jók, hogy feleséggé legyenek.


Számunkra az anyagiak, és a megélhetés biztosítva van javarészt általam, mert több mint 6 szakmám van, és saját lakásom, nekem nem büdös a munka és a menyasszonyom sem olyan lusta mint a két nővére akik szégyenszemre közel a negyvenhez egy érettségin kívül semmit sem tudnak felmutatni, az egyiknek még gyereke sincs, csak a hobbiállataival foglalkozik a másik meg albérletben van a gyerekeivel, de szeretőt tart az alkoholista élettársa mellett, hogy legyen pénze plusz még a kapcsolatom elején előttem is elkezdte egy kissé "dobálni" magát!



Én nem akarom a menyasszonyomat megbántani, mert mégiscsak a testvérei, de azért trágya egy érzés így ezekmiatt megnősülni, csak az özvegy anyámra is gondolni szeretnék aki tőlünk külön él a saját házában, hogy legalább megérje a fia esküvőjét, hamár az unokája ballagását nem is fogja...


Ti mit tennétek?



2020. dec. 31. 13:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/115 anonim ***** válasza:
32%
Ne hívd meg őket. Ja és többet ne fizess nekik semmit
2020. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/115 anonim ***** válasza:
28%

Tyű, mit fogsz te ezért kapni, főleg a negyvenes hobbiallatos mondatod fogja kiütni a biztosítékot :DDD


Hozom a popcornt :D

2020. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/115 anonim ***** válasza:
94%
Meg. Ha le l3het beszélni valakit a gyermekvallalasrol, az nem is akar valójában gyereket.
2020. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/115 anonim ***** válasza:
38%
Ne hívjátok meg őket szerintem se. Most foghatjátok a koronavírusra is, hogy nem szeretnétek tömeget.
2020. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/115 anonim ***** válasza:
94%

Ha a menyasszonyod nagyon szeretne gyereket, nem tudja lebeszélni senki.

Nekem úgy tűnik, még nem határozta el magát teljesen a gyermekvállalással kapcsolatban.

Ha így lenne, nem írtad volna ki ezt a kérdést.

Valószínű, te is érzed, hogy a döntése nem végleges.

Talán attól félsz, hogy az esküvő után nyögi ki, hogy meggondolta magát.

Ez meg nem a nővérein múlik.

2020. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/115 anonim ***** válasza:
78%

"....és a párom is szeretne pár év múlva tőlem gyermeket, legalábbis most ezt mondja, csak ragaszkodna az esküvőhöz előtte és az orvosi dolgokkal kapcsolatos félelmeivel megbírkózna, egészségileg rákészülne."


Nekem ebből amúgy épp az jön le, hogy a kedves hölgy még csak véletlenül se szeretne gyereket, de maskeppnugye lemaradna a házasságról....

2020. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/115 anonim ***** válasza:
89%
Több, mint hat szakma? Sírok. Pontosan mennyi? 😂
2020. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/115 A kérdező kommentje:

7/


4 gépkezelői, egy élelmiszertechnikusi, egy boltvezetői, egy hentes, egy vagyonőri, és ha szakmának vehető akkor egy b-s jogsi is, plusz érettségim természetesen.

2020. dec. 31. 13:41
 9/115 anonim ***** válasza:
88%

A menyasszonyod férjhez akar menni.Be ígér egy gyereket,de még pár évig biztosan csak a kifogásokat fogja keresni.

Te meg azt hiszed a nővérei miatt.

2020. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/115 anonim ***** válasza:
89%

Aha, és miért nem lehetett azt írni, hogy hét szakmám van?

Trollveszély ..

2020. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!