Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen jogon akarják más...

Milyen jogon akarják más emberek megmondani hogy mit tegyek a saját testemmel ?

Figyelt kérdés
Az oltásra célzok. Van nem egy ismerősöm akinek lett tőle baja, vagy csak teljesen más azóta, gyengébb stb. Nekem semmi gondom azzal hogy valaki oltat, de engem mi jogon utasítgat ? Vállalja a felelősséget ha lesz valami bajom ?
2021. okt. 30. 18:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%

Igen szíved joga meghalni, senkinek sincs joga parancsolni. De kérlek ha elkapod a covidot és fulladozol meg 41 fokos lázad van 5-6 napig mint rokonomnak, ne menj kórházba ne foglald a helyet oké?


Ő is elérte a csoda immunrendszerével hogy 6 hónappal a betegség után már 2 métert el tud menni megállás nélkül, és csak utána kell lefeküdnie.

2021. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
65%
Nanana, amig fizetem a tb-t ott foglalom a helyet ahol akarom. Nagyon el vagytok tevedve ti
2021. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
13-as azt ugye tudod, hogy a legtöbben nagyon nem így esnek át ezen a betegségen?
2021. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
51%
22. Ott is kötelező jelenleg a maszkhordás ahol mindenki oltott, ez a jelenlegi állás. Aki szerint ez nincs így attól még ugyan úgy megszívja ha ellenőrzik.
2021. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
58%
19, hogy van benned ennyi gyűlölet? :D amugy ha szalltol szálig minden egyes ember be lenne oltva, akkor is ez lenne, megnyugodhatsz. Pont hogy “miattatok” van meg mindig ez a cirkusz, annyira be vagytok szarva mar 3 eve
2021. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
63%
Fenéket "ezek" miatt... Vadászati világkiállítás, Békemenet mind rendben volt, a bajt tényleg az átlag Jóskák és átlag Mariskák jelentik? Hagyjuk már! Nem, nem babona képzeld, de akiben ekkora gyűlölet van az magát mérgezi, szóval ja, valahol visszaszáll rád, míg a kérdezőre semmilyen hatással nincs ez az értelmetlen gyűlölködés. Oltasson aki akar, egymás testéből meg szálljunk mi! Én mindenkit támogatok a döntésében, válasszon akármit is.
2021. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
42%
*szálljunk ki
2021. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%
Már az elején el lett mondva, hogy kb 2023-ig el lesz húzva.
2021. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Én csak azt mondom hogy ne erőszakoskodjanak az oltottak. Amúgy meg fizetem a TB-t, de legyen, tegyük fel nem megyek kórházba de akkor TB-t se vonják ha em fizessétek ti duplán.
2021. okt. 30. 20:04
 20/25 anonim ***** válasza:
60%
Jaj most látom mindenkire próbálod ezt a demagóg "babonás-horoszkópos" vonalat ráhúzni, már nem tudsz mibe kapaszkodni. :) Járj utána, mennyien kapták el és mennyien gyógyultak fel belőle, és ebben még azok nincsenek is, akik a statisztikába se kerültek bele, mert tüsszögtek max. kettőt tőle.
2021. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!