Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem tudok közösségben...

Miért nem tudok közösségben saját magamért sem kiállni? Miért vagyok képtelen megmondani a saját véleményem?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ezt honnan kéne tudnunk?
2020. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Mert erősen introvertált vagy. Kezdj el ebben a témában olvasni.
2020. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Az introvertált nem azt jelenti, hogy nem tudja érvényesíteni az érdekeit...
2020. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
De bizony nagyon sokszor ez a helyzet!
2020. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Apránként gyakorold kimondani a gondolataidat, az érzéseidet, a vágyaidat. És kérdezd meg magadtól: "Mi a legrosszabb, ami történhet?". Szóval csak nyugi, és mond ki őket:).
2020. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elemző típus lehetsz. Ez az egyik variáció.


Ha nagyon be szeretnél "szólni" találnod kellene egy kézenfekvő indokot. (Környezettanulmány segíthet az adott élethelyzetben, ha körülnézel a Téged körülvevő tárgyakkal kapcsolatban.)


Esetleg az adott helyiséggel kapcsolatban is eszedbe juthat egy frappáns válasz. Elnézést, hogy nem tudok jobbat írni ezeknél, de kb. most "ébredezik" az agyam ilyen hajnali órán és ezek "rémlettek fel" előttem amolyan extragyors megoldásként.


Ui: szóval a kulcs - a Téged körülvevő/észlelhető bármilyen típusú apró részletek elemzése/tanulmányozása. (Akár a másik ember öltözékére is hivatkozhatsz.) De nem biztos, hogy ezzel nem süllyedsz le a másik ember nem éppen jónak mondható "szintjére".

2020. dec. 28. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy tudd képviselni magadat.
2020. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!