Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok még könyvet olvasni?

Szoktatok még könyvet olvasni?

Figyelt kérdés

Papír alapú könyvekre gondolok, nem elektronikus formátumra. Van még olyan, aki szeret olvasni, vár egy egy regényt, szeret könyvesboltba járni és pihenésképp nem a neten lóg, hanem a zavaró tényezőket kiiktatva akár 2-3 órát is olvas?

Miket olvastok?



2021. okt. 31. 12:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Én van, hogy a buszon is előveszem, most épp nosztalgiázom, antikvárból beszereztem egy régi lányregény sorozatot, de a következő a Da Vinchi kód lesz.
2021. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán. Szerettem olvasni, de mióta egyetemre (nyelvszak) járok és látástól vakulásig olvasnom kell, nem szoktam. A félévek alatt nincs időm a kötelezőkön kívül mást is olvasni (sőt azokra sem mindig), amikor pedig végre pihenthetek és van egy kis szabadidőm, akkor nincsen kedvem olvasni. Pedig van sok könyv, ami érdekelne és szívesen elolvasnám, de akkor már inkább valami aktívabb tevékenységgel szeretem tölteni az időmet (pl. sütés, kreatívkodás, kirándulás), mert alapból mindig csak ülök, tanulok, olvasok, jegyzetelek és már nem bírom. Az egyetemre persze olvasok elég sokat, de azt nem tudom a hobbihoz vagy szabadidős tevékenységekhez sorolni még akkor sem, ha amúgy akár tök jó, érdekes, vicces, izgalmas stb. könyveket olvasunk, mert nem ugyanaz az élmény, ha ott lebeg a szemem előtt a határidő, a beadandó, a prezentáció stb.
2021. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, naponta olvasok lefekvés előtt, hétvégén több órát is. Könyvesboltba, antikváriumba szeretek járni de nem merek, mert a tervezett 1-2 könyv helyett mindig legalább öttel jövök haza.
2021. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2021. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak könyvet olvasok. Számítógépen nem szeretek olvasni, telefonon pláne nem.
2021. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap olvasok, szépirodalmat és szórakoztató irodalmat egyaránt.
2021. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

11-nek

Nagyon jó könyvben a Da Vinci kód.

2021. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, főleg mostanában. Most épp John Green könyveire függtem rá, nagyon tetszik a hangulatuk és az író stílusa is.
2021. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#17 (11 vagyok) valamikor olvastam régen, és most belepottyant a kosaramba, amikor válogattam a könyveket :)
2021. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam, de mostanában sajnos nagyon keveset. Én szeretek digitálisan is, egy régi 10 éves Kindle-öm van, ami még nem háttérvilágításos.


Amúgy leginkább fantasy, sci-fi, esetleg történelmi dolgokat.

2021. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!