Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemisták és nem csak!...

Egyetemisták és nem csak! Milyen gyakran van időtök hobbiból könyvet olvasni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos leginkább a nyári, karácsonyi szabadság alatt, vagy amikor beteg vagyok. Hazaérek a munkából, foglalkozom a gyerekkel, utána meg eldőlök én is. Egyetem alatt sokkal több időm volt olvasni.
2017. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Idő lett volna, kedv nem volt.

Bőven elég volt a tananyag.

2017. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Igazából nem sok, inkább nyáron és szünetekben van időm olvasni, plusz ha marad is némi szabadidőm sokszor már nincs kedvem hobbiból is olvasni, pedig sok könyv vár még rám. :/
2017. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Aki igazi könyvmoly az szakít időt. Pl én a wc-n is olvasok. Nagyon sokat túlóráztam az elmúlt hónapokban, szabadnap nélkül. Hulla fáradt voltam mégis esténként az ágyban olvastam. Nem sokat volt hogy csak pár lapot. De aki könyvmoly az megtalálja a módját az olvasásnak.
2017. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Én elsősorban a holtidőket tudom kitölteni olvasással. Például a napi ingázást, utazást; ha várakozom az orvosnál vagy két órám között, ha a munkahelyemen épp pangás van (elég ritka). Sajnos itthon, csak úgy kedvtelésből nem sok időm van elővenni könyveket, ugyanis a szakomon eleve elég sokat kell olvasni, szóval ha olvasok, akkor 90%-ban a szakirodalmakat, egyetemi olvasmányokat.
2017. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok olvasni, így mindig megpróbálok rá időt szakítani. Mondjuk olyan szempontból szerencsés vagyok dolgozó emberként, hogy nem műszakosan dolgozom, közel lakom a munkahelyemhez, nincs gyerekem, nem vesz túl sok időt igénybe a házimunka, mert felezzük a párommal, és nincs egyéb kötelességem (max. ha az edzést egészségügyi okokból annak vesszük).


Ált. este szoktam olvasni 1-2 órát (ha épp nincs programunk, nem filmet nézünk vagy nincs vmi érdekes a tv-ben), ill. még munkába menetelkor szoktam. Hétvégén is, ha van idő. Olyan hét nem nagyon van, hogy ne olvasnék.

2017. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Minden nap olvastam, akkor is ha a munka miatt csak háromnaponta aludtam. Utazás közben és órák között rendszerint könyv volt a kezemben. A legkevesebb időm olvasni gimis koromban volt, rengeteg írásbeli házi volt ami után már örültem ha beestem az ágyba. Egyetemen még munka mellett is olvastam, most meg már tényleg megtehetem hogy 2 órát is olvassak elalvás előtt.
2017. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak nyári szünetben/télen, amikor már nincs vizsga. Időnként év közben is lopok magamnak egy-két délutánt, de olyankor inkább csak újraolvasok könyvrészleteket, amiket szeretek. Nyáron naponta 3 órát utaztam munkába, akkor háromnaponta fogytak a könyvek.
2017. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!