Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit szoktatok költeni, ha...

Mennyit szoktatok költeni, ha elmentek bulizni?

Figyelt kérdés

Nem járok nagyon gyakran bulizni, szóval nincs nagyok tapasztalatom. Viszont az elmúlt hónapban kétszer voltam szórakozóhelyen, és borzasztó sokat költöttem szerintem.. mindkét alkalommal, taxival, kajával, belépőjeggyel stb együtt 25-30ezer forintit költöttem (mindkét este kb ugyan annyit).

Ha berúgok elkezdem szórni a pénzt. Eléggé szégyellem magam miatta.

Te mennyit szoktatok költeni?



2021. nov. 1. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

10 körül maximum, ebben benne van az is, hogy meghívom pár barátom (meg ők is engem).


Én nem is hagyok több pénzt szabadon a számlámon. Általában veszünk valami töményet vagy fejenként egy palack bort, az az alapozó, aztán az adott helyen legfeljebb 1-2 gyengébb italt iszunk a szintentartás végett.

2021. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ezer forint körül általában. Ritkán megyek belépős helyre, de akkor az esetleg még pluszban mellé.
2021. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
A 25-30, az tényleg rohadt sok. Nekem kajával és taxival együtt sem ment még soha 15ezer fölé. Pedig nem olcsó piákat iszom, de mértékkel.
2021. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
15 ezret kb. De úgy 2 havonta ha elmegyek buliba.
2021. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

A belépő max 2000

Italfogyasztás max 2000

Szóval max 4000, de az esetek 80%-ban az egészet ingyen teszem, ha nem, akkor pedig olyan 1-2 ezret költök.

2021. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 5ezer forintot szoktam bulizásra költeni, bár hozzáteszem, hogy én életemben nem taxiztam, de gondolom, az minimum duplájára növelné az erre szánt összegemet.
2021. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Attól függ, hányan megyünk, kikkel megyünk (ha több a fiú a társaságban, akkor általában ők meghívnak minket lányokat, ha lányokkal megyek inkább, akkor meghívjuk egymást, olyankor nyilván többet költök).

3-15 között.

Illetve mindig annyit költök, hogy taxira mindig maradjon pénzem hazamenni.

2021. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Semennyit nem koltok soha.

Sose iszom semmit.

2021. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyáron voltam bulizni utoljára, akkor 2000 körül volt a belépő, még a szálláson megittam egy fél üveg bort fröccsként (kb. 1000 Ft), és ott pedig fröccsöztem tovább. Mivel ilyen hülyeségek vannak, hogy meghívjuk egymást, ezért kb. 3500-at költöttem, ha csak magamnak kellett volna állnom a 2 fröccsöm, és az 1 üveg vizet, akkor kb. 2000-ből kijött volna. (Nagyon drága volt a pia amúgy.)

Koncert előtt itthon megittam 1 felest, útközben egy 2 dl-s bort, és helyszínen még egy fröccsöt, de itt a koncert belépő kb. 5 ezer Ft volt.

Mivel kocsmában mindig fröccsöt iszom, és nem drága borból, kevés szokott lenni a fogyasztásom, szerencsére. :) Kb. 2-3 ezer Ft.

2021. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semennyit.
2021. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!