Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy idő után kötelező lesz az...

Egy idő után kötelező lesz az oltás?

Figyelt kérdés

Elején még úgy volt senkit nem érhet megkülönböztetés stb.

De már az élet ellehetetlenítése megy... Nem tudsz a természeten kívül sehova menni, MUNKÁBA sem...

Túloztam de remélem értitek mire gondolok...

Valamint már ötödjére jön vissza a vírus, és már negyedik oltáson gondolkodnak, nem tudom már mit gondoljak.


2021. nov. 1. 20:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
38%

Valószínűleg igen... Lényegében most is az sok szempontból, legalábbis igyeznek távol tartani az oltatlant a társadalom többi tagjától. Én nem hiszek abban, hogy ez önkéntes, rengeteg macerával jár oltatlannak maradni. Véleményem szerint nem is éri meg, ha csak nincs orvosi szakvélemény arról, hogy valakinek veszélyes beadatni az oltást az egészségügyi állapota miatt.


Én legalábbis már a felét sem bírtam volna ennek a sok hülyeségnek, amit az oltatlanokkal csinálnak. Ellenben az oltástól nem lett semmi bajom.

2021. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vagyok beoltva és hálistennek a munkám még megvan, szórakozni, koncertekre, diszkóba stb. ilyen helyekre nem járok, úgyhogy nekem egyelőre jó így. Ha meg kirúgnak emiatt keresek mást.
2021. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Gulyás Gergely megmondta, ha az Alkotmánybíróság elutasítja kérésüket, hogy legyen kötelező mindenkinek az oltás, akkor ők alkotmányt fognak módosítani. Tehát ennek a kormánynak mindenképpen a terve, hogy kötelező legyen ez a kísérleti vakcina.
2021. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%

A korona ugyan úgy ÖRÖKRE itt fog maradni, mint pl. az influenza. Több hasonlóan fertőző és veszélyes kór volt régebben, de ezeket mind kiküszöbölték mára a higiénia javításával vagy kötelező oltásokkal, amiket gyerekkorodban megkaptál.


Pár év múlva szépen kiderül, hogy volt-e bármelyik oltásnak is negatív mellékhatása hosszú távon, és ha az jön ki, hogy nem, akkor kötelezővé fogják tenni. Ezt már most borítékolhatja mindenki.

És akkor innentől az a személyes véleményem, hogy aki ezek után nem lesz hajlandó beoltatni magát, az egy alufóliát fején hordó bolond, akit jogosan ki is kell zárni a közösségből és pont.

2021. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk (Románia) már ez megy. Se a bentlakásba, se az egyetem épületeibe nem mehetek oltás nélkül.
2021. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
85%
Oltatlanként, illetve a jelenlegi oltásokkal szemben szkeptikusként én is azt mondom, hogy ha bármelyik gyártó előáll egy valóban hatékony és biztonságos 1-2 adagos védőoltással, akkor legyen kötelező. De ezek a mostaniak láthatóan nem elég hatékonyak, a biztonságosságról pedig ennyi idő után felelőtlenség nyilatkozni bárki részéről is. Akik először kapták meg, még náluk sem telt le 1 év sem. Nem nőtt ki a 3. kezük? Akkor biztonságos? De mi lesz 2-3-5-10 év múlva? Vizsgálja valaki azon oltottak halálának okát, akik nem voltak krónikus betegek, de mégis meghaltak? És azt, hogy akik oltottak és mégis elkapták és lebetegedtek, ott mi is történt? Mert a környezetemben azt látom, hogy több oltott ismerősön panaszkodott az oltás utáni enyhébb, illetve közepes mellékhatásokra, de ezt az orvosok elegánsan elintézték egy "az nem attól van" mondattal.
2021. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

Hivatalosan kötelező sose lesz, mert senki se akar felelősséget vállalni az oltásért.

Viszont egy mocskosabb úton akarják kikényszeríteni, hogy önként vedd fel.

2021. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
98%

"Én legalábbis már a felét sem bírtam volna ennek a sok hülyeségnek, amit az oltatlanokkal csinálnak."


1-es, per pillanat a 2-szer oltottak is ugyanolyan elbírálás alá esnek, mint az oltatlanok.

Írtam egy másik kérdésnél, de fiatal nőrokonomat a háziorvos 2-szer oltva Pfizerrel, védettségi kártyával, és 24 órán belüli negatív PCR teszttel sem fogadta.

Akkor hol a különbség?

Oltatlan vagyok, két hete még színházban voltam (maszk nélkül, egymásba ért a faxunk is, telt ház volt.)

Tömegközlekedésen a kétszer (háromszor) oltott is szopatva van a maszkkal.

2021. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem igen.én oltatlan vagyok de úgy néz ki akkor engem is befognak oltani.
2021. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, hogy miért nem kötelező már most 60 éves kor felett! Az idősek sajnos olyanok, mint a gyerekek, törődni kell velük. Ha egy újszülött is megkapja kötelezően az oltásokat még a kórházban, akkor egy idős ember miért nem kapja meg?


Lényegében eddig is csak őket védtük, mert a fiatalokra nem annyira veszélyes. Miattuk zártunk le egy országot, vagyis kontinenseket, hogy őket védjük. Az én ismerőseim közül szinte mindenki átesett már a víruson, és senkinek semmi baja nem lett, ellenben ha megnézzük a covid halottakról vezetett listát, akkor kivétel nélkül 60 éves kor feletti cukor vagy szívbeteg időseket láthatunk. Nagyon ritkán előfordul egy-egy 45-50 éves ember, alapbetegség nélkül.


Ha ezeket az időseket kötelezően beoltanák, akkor nem lenne ez a vergődés, ami most van, mert nem lenne halott. Vajon miért nem teszik ezt?

2021. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!