Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan van ennyi beteg ember?

Honnan van ennyi beteg ember?

Figyelt kérdés
Szóval nem szeretem mások előtt előkapni, ezért mindig a fülkébe megyek wcre. Sajnos az a wc, ahol zárhatóak az ajtók, valamiért mindig nagyon büdös. Bármikor megy be bárki, nincs légfrissítőzve stb. Már nem először fordul elő, hogy miközben csak vizelni megyek, közben kint, akik nyitnának be és észreveszik, hogy zárva van, elkezdenek valami végtelenül gusztustalan alpári módon kb megvádolni, hogy ő szarik, aki bent van. Volt már, hogy valami csúfnevet találtak ki az agyatlan barmok. Ezért már inkább meg szoktam várni, amíg elmennek az emberek. Most viszont szintén meg akartam várni, de az alpári banda trükközött. Ott röhögtek a semmin igazából, mert kb előttük mentem be, még látniuk is kellett. Meg pofáztak, hogy "kam hugyzik" stb. Utána mondta az egyik, hogy gyere menjünk, még egy kicsit vártam, majd mikor megyek ki, látom, hogy a másik roma gyerek meg ott áll lesben a csapnál, utána meg fut a másik után, aki meg hátra néz és röhögnek.
2021. nov. 2. 12:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Kajak itt tartunk 2021-ben, hogy ha nem vagy hajlandó a piszoárnál előkapni, akkor vagy vállalod, hogy folyton rád fognak nyitni, vagy az ilyen legalja banda megjegyzéseit kell hallgatni?
2021. nov. 2. 12:04
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Irigység sok emberben dolgozik, ez Magyarország.
2021. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Most komolyan ez milyen környezet, valami gengszterképző rossz hírű iskola?
2021. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Baranya Megyei SZC Zrínyi Miklós Gimnázium és Szakképző Iskola 🙂
2021. nov. 2. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
en azt nem ertem mikor latszik kívülről h piros azaz vannak benn, kopognak, mindom foglalt, de azert meg megrangatjak parszor.. mint az állatok ezek olyanok. es most lányokról beszelek sajnos
2021. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Kamaszok között akadnak ilyen hülyék, majd kinövik.
2021. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajna a középsulis budi ilyen, sokszor szappan sincs, nem hogy légfrissítő, főleg, hogy gyakrana papír is luxus. Az ilyen IQ csökkent emberekkel meg nem kell törődni.
2021. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!