Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más egyetemista is van,...

Más egyetemista is van, akinek elege van ebből az egész jelenlegi cirkuszból?

Figyelt kérdés
Beoltattam magam, most már így utólag megbánva. Először kezdik azzal, hogy elég a maszk, aztán egy oltás, majd 2, majd 3. Oké, harmadjára is beoltattam magam, most meg elrendelik az egyetemen belül a kötelező maszkhasználatot megint. Nekem kicsit tele a hócipőm ezzel az egésszel, hogy úgy nézik az embert hülyének, ahogy akarják. Csak levelezős vagyok, így nem beszélgettem a társaimmal erről, nem is akarom ezt boncolgatni, de érdekel esetleg egy-két egyetemista véleménye itt, az anonim felületen. Negyedjére biztos nem fogom magam. 23/F
2021. nov. 2. 22:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
26%
Orulok, de van akit zavar. Pl en meg ha ulok is, akkor is megfulladok tole es ramjon az ajulhatnek, mert nem kapok (friss) levegot. Nem szivesen hordogatnam, pont eleg volt 1 ev belole. Ha használt volna, akkor most nem kene megint felvenni.
2021. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
55%

#21

Te írtad, hogy próbáljuk ki. :D

Amúgy hordj kényelmesebb maszkot és ne hagyd átvizesedni, úgy nem fullaszt. Egyik munkahelyemen mosóban viseltem, 8000% páratartalomban, ott tényleg nem volt kellemes, de gyakori cserével még ott is kaptunk levegőt benne.

2021. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk az oltás nem kötelező (bár beoltattam magam, már lassan kapom majd a harmadikat is), csak a maszkviselés. Nekem ezzel semmi problémám nincsen, szerintem ez így is teljesen korrekt. Hogy most valóban véd-e, hatékony védekezési forma ez a vírus ellen, van-e értelme stb., azt nem tudom és szinte mindenkinek más a véleménye ezzel kapcsolatban, a szakemberek is vitáznak rajta. Viszont én nem érzem olyan terhesnek azt, hogy maszkot kell hordanom, engem nem zavar, nem fulladok stb., nincsen vele problémám. Én akkor lennék dühös, ha esetleg mindezen intézkedések ellenére átállnánk online oktatásra, mert úgy vagyok vele, hogy mindenki meg tudta és továbbra is meg tudja tenni a tőle telhetőt, lehet fertőtleníteni, távolságot tartani, maszkot hordani, oltatni stb., mi kell még.
2021. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
17. Talán mert nem ezért oltattam magam. Igenis gondot okoz. Ez már rohadtul nem a vírusról szól.
2021. nov. 3. 14:02
 25/31 anonim ***** válasza:
40%

#24

"Talán mert nem ezért oltattam magam." Azért oltattál, hogy soha többé ne kelljen maszk? Hát, ez a te felelősséged ugyanis ilyet senki nem ígért.

"Igenis gondot okoz." Oké, de azért nem leküzdhetetlen.

"Ez már rohadtul nem a vírusról szól." Nem, a perverz politikusok a maszkos emberek fotóira élvezkednek, nyilván erről szól. Miért szólna a fertőzés visszaszorításáról? :D

2021. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
25. Igen, jól írod. Ez már csak a politikáról szól. Üdv a diktatúrában. Jó jelkép ez a maszk. Pofa befog, kb.
2021. nov. 3. 14:10
 27/31 anonim ***** válasza:
40%

#26

A diktatúrában élők ezen jót röhögnének szerintem, és örülnének ha csak ennyi lenne hogy heti 2x maszkot kell húzni. :DDD

2021. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
27. Nyugodt lehetsz, jönni fog majd az újabb zár, a 4.,5.,6., meg a 190. oltással. Áh, kicsit se élünk diktatúrában. :D
2021. nov. 3. 14:17
 29/31 anonim ***** válasza:

#28

Ha szerinted ez diktatúra, akkor sajnállak.

2021. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Én is sajnállak, hogy nem látod át. De mindegy. Azért köszönöm a válaszokat.
2021. nov. 3. 14:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!