Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok hasonló kedves...

Tudnátok hasonló kedves üzeneteket, idézeteket írni?

Figyelt kérdés
Ehhez hasonlókat: Ma éjszaka két angyal a párnádra száll, mindkettő jót, mégis mást ajánl. Azt súgja az egyik mindig jó legyél, a másik csak rádkacsint, tedd amit szeretnél!
2021. nov. 5. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi ez nekem nagyon nyàlas.
2021. nov. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Böeee. DD e mert jó vagyok:


[link]

2021. nov. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Keress valami öregasszony-csoportot az észbúkon, és találsz ilyet milliót. Az a fétisük, hogy ilyenekkel spamolják szét a világot.
2021. nov. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Úgy szeretnék sokszor vándor felhő lenni, suttogó széllel, hozzád elrepülni. Szép szemedbe nézni, csókolni a szádat, s Veled tölteni hosszú éjszakát.



Mióta megismertelek, azóta szeretlek, rabul ejtett ragyogása csillogó szemednek. Messze vagy tőlem, de nem vagyok árva, mert itt vagy velem, a szívembe zárva.



Kinézek az ablakon, látom a Holdat

ragyogni, érzem a könnycseppeket arcomon lefolyni. Ha itt lennél és megkérdeznéd, mi bajom, csak annyit mondanék, hiányzol nagyon.



Halkan kopog az eső az ablakon, bár lenne minden cseppje csókod az ajkamon.

Villámlik, háborog az ég, nem tudom meddig bírom nélküled még.



Soha nem feledd, nem vagy egyedül, minden gondolatom Hozzád menekül. Te vagy az álmom, Te vagy az ébredésem, Te vagy az összes szívverésem!



Küldtem egy angyalt, hogy vigyázzon rád. De visszajött és azt mondta, hogy az angyalok nem vigyáznak egymásra.



Kicsiny szívem érted dobban, úgy zakatol majd felrobban. Ez a szív csak érted remeg, azt suttogja, nagyon szeret.


Leszáll az est, jön egy manó,

apró, kicsi, álmot hozó.

Pici zsákja vállát nyomja,

aludni fogsz, ő már tudja.

Bebújik melléd az ágyba és a füledbe súgja:

Jó éjt, te drága!

2021. nov. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Miért szereti ennyi sok idős ember az ilyen erőltetettm ondókákat?
2021. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!