Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi minősul egy adott szituacio...

Mi minősul egy adott szituacioban onvedelemnek es mely onvedelmi eszkoz/ fegyver legalis?

Figyelt kérdés
pl ha tobben fenyegeto jelleggel lepnek fel ellened es veszelyben erzed a testi epseged es nem akarod megvarni mig kiutnek boxer-gyuru vagy stb vel ki lehet e offolni oket ami onvedelemnek minosul e jogilag vagy ilyen szituaciot hogy kezeltek

2021. nov. 6. 12:47
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Egyedileg bírálják el a szitut. Nem akarod megvárni... legépelsz boxerrel (ami nálad se lehetne) egy-két embert, rajtad meg egy karcolás nincs az azért gáz. Rágd át magad rajta:


[link]

2021. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
majd megnezem de szerintem ez csak rizsa.. valos szituacio szimulaciojarll van szo h lehet megvedeni magad borton nelkul. van egy kozmondas is: inkabb a borton mint a temeto
2021. nov. 6. 13:07
 3/46 anonim ***** válasza:

Szitu függö.

Ha pl:hatan nagyon olyan stílusban nyilvánulnak meg hogy jó elvernek,akkor annyit tehetsz hogy futsz és hátra se nézzel és elbújsz (pl:egy panelházban,és próbálasz hallgatozni),ha elkapnak akkor annyit tehetel hogy ütöl-köpöl-harapsz-vágol-ütöl-lősz-fújsz.

De maradjunk az elméletnél,na ott vagy az panelháztban,és semmit se hallasz,akkor simán bekoposz egy házban ha burádat akarod megvédeni,vagy simán teheted azt hogy kimész de fen ál az veszélye hogy ott vannak és jól el kapnak.

Vagy ami másodalogsan mondtam,ha már földön vagy próbálész kihárítani az támadást,és mondjuk férfiaknál gyakori hogy kés van,szóval próbálsz szúrkálni,és ha sikerül akkor eéőveszel egy dezdor és lefújod.

Utóbbi jogos önvédelem.

2021. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
en nem tudom h lehet e nalam boxer azt is kerdeztem h mi lehet.. ilyen alapon egy topjoyos uveg van nalam es azt b*szom oda valaminek ezzel eles fegyvert csjnalva az legalisabb?
2021. nov. 6. 13:09
 5/46 anonim ***** válasza:
De ha már itt tartunk,fegyverek,bármit fel használhatsz önvédelem szempontjából,csak lehet utánna ki kell fizetni egy bizonyos összeget (láss:kkve)
2021. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:

4

Boxer lehet nálad,csak nem nagyon ajánlott hordani mert akkor még behazudják hogy így csináltál meg úgy csináltál..

2021. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
#3 as nehezen ertem mit irsz. de futni nem akarok, vkinek a becsulet fontosabb mint a karcolasok..
2021. nov. 6. 13:12
 8/46 anonim ***** válasza:
Csak sunyinak kell lenni,mondjuk egyszerűbb poloska írtóval lefújni,és ha teheted elfutni,de nem árt ha van egy svájci bicskád(vagy ilyen multifunciális bicskád,amivel üthetel,meg vághatol)
2021. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
#6os nyilvan az ember egy tobb fos tarsasagba jozanon nem fog boxerral random ratamadni szo ez logikatlan , valamint sok helyen mar kamera is van
2021. nov. 6. 13:13
 10/46 anonim ***** válasza:

7

Hogy annyit hogy inkább futsál fel egy pőanel házban,és ha nem hallasz semmit,akkor kopogj fel egy házban.

De ne menj ki mert mert az is lehet hogy ott várnak.

2021. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!