Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi minősul egy adott szituacio...

Mi minősul egy adott szituacioban onvedelemnek es mely onvedelmi eszkoz/ fegyver legalis?

Figyelt kérdés
pl ha tobben fenyegeto jelleggel lepnek fel ellened es veszelyben erzed a testi epseged es nem akarod megvarni mig kiutnek boxer-gyuru vagy stb vel ki lehet e offolni oket ami onvedelemnek minosul e jogilag vagy ilyen szituaciot hogy kezeltek

2021. nov. 6. 12:47
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

39

Én tisztában vagyok hogy mekkora erővel lehet hova ütni,de az se mind1 hogy mekkora erővel..

Nyilván bunyó közben nem finoman fogsz bánni az viperával,nyilván az a cél hogy megvéd magad,szóval teljes erővel kell bánni vele...

Ergo,törvény totál semleges amikor bunyó van,mert ösztönösen mit csinálsz ha megtámadnak?

Igen,ütsz vágsz-esetleg spray-el fújsz..

2021. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
41 es hat igen.. akkor marad a boxer, azzal eltorom a bordajat , a kabat is felfog neki valamennyit es jo xd.. melyik kezen erdemes hordani amugy a boxert? meg amugy ha tisztaban vagy h milyen erovel hova lehet utni akkor miert csak felvagsz vele es nem irod le?
2021. nov. 16. 21:40
 43/46 anonim ***** válasza:

42

Na,igen,kabát maximum attól véd meg hogy nehogy bőr menjen le...

De amúgy elmondom,szimpla paraszti ész,ha már bunyó van,nyilván nem finoman fogsz hozzá érni...

Meg amúgy bárhová üthetel,bárhol lehetne egyszerű rossz ütés.

Na,mivel bunyós Pista vagy,elmondom hogy mellkasára azért nem ültünk mert fel LEHET hasítani az hasát,és szimpla kitört csont miatt..

És ugyebár bunyós Pista módra,fejre sose ültünk,se nyakra,esetleg ököllel megvédheted magad..

Amúgy akkor is véleménynél maradok,Dezodor/Cs spray és futás.

Nem hiába mondom,most ha nem vagy egy 40 kilós nokedli,és életedben verekedtél már többször,akkor te is tudhatnád hogy 3-ból 1-2 megy hazudgálni meg szentet játszani meg stb...

Amúgy esetleges támadástól,és tegyük fel 3-nál többen vannak,és esetleg van rá esély hogy elmenelküljél,akkor jobb használni az eszedet.

De ha körbe állnak,akkor nyírd ki ennyi erővel mindegyiket egyszerű torkon csapással.

Mondom,boxert vészesélyben kell használni,mert bíróság akkor tekint el,ha mondjuk nem volt semmi esélyed,plusz mit mondanak..

De ha börtön bevállalnád,akkor ennyi erővel Kisebb bárdot,kisebb macsétát,boxer kés,vadász kést,vagy bicskát,de ezek közül egyiket ajánlom,plusz paprika spray-val.

És miért mondom hogy kést az legjobb?

Egyszerű!

Ha Boxolni megtanulták,akkor egy alap taktikád van,szóval ha nagyon gyors vagy akkor ennyi erővel...

Mondom,elég jó oda húzni,és kapnec neki,ha nem hiszed,akkor teszteld le egy téglán.

2021. nov. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Sokat voltam az éjszakában, sose kellett használnom semmi ilyesmit. Ha úgy áll a szitu előveszed és mondod, hogy nem akarsz bajt, de ha kell megkaphatjátok. Lehet, hogy szerencsétek lesz, de lehet, hogy nem. Döntsetek. Be fog válni, hidd el.
2021. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
44 voltam, ja igen: Eastwood csinálta zseniálisan a Nincs kegyelem-ben: Ok, 6-an vagytok, megölhettek. de az első embert aki a fegyveréhez nyúl le tudom lőni! Lássuk, ki lesz az! Szóval ezt a dumát el lehet sütni a helyzethez igazítva.
2021. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
44, jah igen amigy ez jo otlet, en is ugy vagyok vele h a legnagyobb tagot vennem celba es csak ot utnem amennyire a szitu megengedi
2021. nov. 18. 01:08
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!