Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szologat be bunkó,...

Miért szologat be bunkó, gusztustalan dolgokat anyám pasija? Mivel elegem lett belőle, meg húztam vele szembe a határokat, így majdnem testi sertesig fajult az egész...?!

Figyelt kérdés
Szerinte a kutyának nem kellek, egy utolsó senki vagyok stb... Ettől érzi egy 'ferfi' magát keménynek? Ettől ő most több? Tízen év után végre sikerült tőle megszabadulnom. Évek óta verbálisan bántalmazott, anyám szemét hunyt felette mivel más ferfi rajta kívül neki nem lenne. 5 percet nem laktak soha együtt, egy szöget fúrt be a tízen év alatt, de úgy mászkál a lakásban mintha ő vette volna... A fia az atya úr isten és neki ott vannak az emberei stb.... Én egy buta senki vagyok, a kutyának nem kellek gusztustalan stb... (mások szerint pont csak ő szerinte) sajnos anyám nem fogja soha ott hagyni, hetente 1x ha találkoznak de úgy védi a pasit mint a tüzet. Ha itthon laktam anyunal ha nem akkor is bele szólt olyan dolgom a amihez semmi köze. Kivel vagyok együtt, volt, hogy az exem családja után faggatozott stb.... Miért csinálta anno is ezt? Semmi közünk nincs egymáshoz, semmi papirunk nincs róla, hogy bármi felé rokoni, családi viszonyba lennénk. N29
2021. nov. 7. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Számomra is érthetetlen, hogy miért nem Téged védett elsősorban Édesanyád?


(Nálunk nem volt ilyen helyzet sohasem. Anyukám - amíg élt - addig csak nekem "élt" szegény.)


Talán a családsegítő szolgálat munkatársaitól okosabb tanácsokat fogsz kapni hétköznap, hivatali időben. Ők szoktak ilyen kommunikációs zavarokban hosszabb távú, tartósabb segítséget nyújtani.


Már nem kell sokáig várnod vasárnap délután van. Mindjárt itt a hétfő... de addig is hívhatod gyors segélynek a 116-123 telefonvonalat. Írhatsz is nekik online. Elvileg éjjel-nappal elérhetőek - legalábbis telefonon.


Esetleg még a Délután Alapítványt tudom ajánlani, de ők csak 18 és 21 óra között elérhetőek (Ja, azt elfelejtettem, hogy 40 éven felüliek hívását fogadják csak. Talán Édesanyádat rávehetnéd, hogy keresse őket.)


Ők is elérhetőek online is, csak nem azonnal válaszolnak, annyira túl sok a megkeresés. Eltelik némi idő, míg kapsz választ.

2021. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

A Délután Alapítvány most már 18 éven felülieket is fogad, de csak online, vagy chat-ben.


Szerintem chat-en villámgyors elérhetőséget és választ biztosítanak - én úgy tudom, hogy a chat funkció a leggyorsabb üzenetváltási módszer. Nem szoktam nagyon próbálkozni vele, csak ritkán.


Még facebook-on is nézelődhetsz segélyszolgálatok iránt. Nem kizárt, hogy ott segítenek valamilyen megoldási lehetőséggel.

2021. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

A pasas kevesnek tartja magat hozzatok kepest es titeket akar lehuzni a szintjere!!! Errol a viselkedeserol o tehet.


Ha nem laksz ott,akkor kerdezd ki anyukadat,mikor erkezik a foszer es meddig van ott,’mert akkor Te ne menj oda!!


Nem vagy koteles tarsalogni a pasival es turni a szemetsegeit.


En biztos tennek a kajajaba hashajtot vagy akavejaba.


A lelkisegelyszolgalatra a hapsinsk van szuksege. Egy komoly terapias kezelesre es anyadnak is,h miert hagyja,h a sajat lanyanak ilyet mondjon a pasas.


Nekem apamnak voltak ilyen szemet beszolasai. Aterzem.

N/40

2021. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pár hete jöttem visza anyamhoz, az már tuti karácsonyra be fog állítani.... Tavaly addig le mentem a kutyával, nem voltam hajlandó fent tartózkodni vél egy légtérben. Akkor is mit művelt? El feküdt mint a nagy alföld és tvzett én meg a kutyával szent este majdnem meg fagytunk..... Mikor pici volt olyanokat be szologat ott, hogy rá ne feküdj mert meg döglik....😐 Ez semmi a többihez képest amiket kaptam ha csináltam valamit ha nem.... A kutyával nem beszéltek úgy mint velem... Valami gond van a pasi nal is az biztos
2021. nov. 7. 15:47
 5/5 A kérdező kommentje:
El nézvést át írt pár szót
2021. nov. 7. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!