Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék a csuklómra tetovált...

Szeretnék a csuklómra tetováltatni egy színes kolibrit és egy japán cseresznyevirág ágat. Persze nagyon picike lenne az egész. Szerintetek jól állna egy ilyen egy nőnek? Vagy gusztustalan?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem gyönyörű! és nem tömegtetoválás.

de ne mások véleményére adj,és azért csináltasd meg hogy neked jobb legyen.. ha másnak nem tetszik meg így járt ;D

2010. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen pici...


egy nagyon pici tetoválás soha nem jó, mert messziről maszat az egész, és sokkal nehezebb részletgazdagon megrajzolni, szépen színezni vagy árnyékolni (gondolom ha ilyen minta, azt inkább színesben kellene csináltatni)


előny: könnyű átjavítani és olcsó, habár tetoválásoknál az ár nem annyira számít, jobb ha minőségi és inkább megfizeti az ember, hiszen jobb esetben egy életen át fogja viselni.


na meg attól is függ, lehet, hogy olyan helyen dolgoznál ahol ez nem elfogadott (bár nem tudom manapság hol van ilyen hely)...


kérdezz meg tetovált embereket a baráti körödből vagy ismerősi körben (nem olyanokat akiknek nonfiguratív fekete kunkor van a fenekük fölött, vagy ÜSS meg LOVE az ujjaikon :D ), rengetegen azt vallják, hogy amint megvan az első tetoválás, talán már a készítése közben is azon gondolkozol, hol legyen a következő :-)

2010. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

elöször azt olvastam h a csiklódra...:D:D

am biztos jólfog kinézni

2010. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én nemszeretem a tetoválást de ez jól hangzik :D

ez a legjobb ötlet amit eddig hallottam egy nőn :D

tuti jólesz

sok sikert hozzá :)

15/L

2010. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jó ötlet. szerintem nagyon szép lenne.:)
2010. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem nagyon szep lenne :)
2010. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Biztosan nagyon szép lesz, ha megcsináltatod ezt a tetoválást, de abban egyetértek az előttem szólóval, hogy ne legyen nagyon pici. Ha már csináltatsz, akkor olyan legyen, hogy ki lehessen venni a mintát. Nekem is van egy a jobb bokám felett, kínai betűkkel a nevem. Sokáig gondolkodtam rajta, hogy megcsináltassam-e, de amint elkészült, úgy éreztem, mintha már évek óta meglenne. Hozzám tartozik. Ne azzal törődj, hogy mások mint mondanak, hanem azzal, amit te szeretnél. Legyél önző :-)!
2010. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne kicsibe csináltasd amugy se vállalják kicsibe mert elkenődik. Mehet rá nagyobba mert jó ötlet.
2010. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!