Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a fiú...

Az miért van, hogy a fiú végig b*szhatja az egész megyét, de ha a lány már nem szűz, akkor ő gusztustalan meg stb? : OO

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha van egy kulcsod, ami mind zárat nyit, akkor az egy baromi jó kulcs, viszont ha van egy zárad amit bármelyik kulccsal ki lehet nyitni, az elég szar zár...
2011. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez van, ilyen a világ
2011. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez régebbről jött gondolom, amikor még a lányoknak szüzen kellett férjhez menniük stb. az már akkor sem volt nagy ügy, ha a pasinak már megvolt az egész megye. Szerintem nem gáz, ha egy csaj már nem szűz, de az igen, ha minden hónapban más pasija van kb. De egyébként aki tényleg ilyen, annak úgyis vissza fog ütni egyszer, nagyon sok betegség van, mindegy, hogy fiú, vagy lány.
2011. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
21:53 annyira sz.r lejárt poén már ez, elég gagyi
2011. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

Csak azt b*szhatja meg vki aki gyenge jellem és befolyásolható hány ilyen kis k*csög k*rvát láttam már.

Az ilyeneknek lerúgnám a veséjét.

18/F

2011. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: D


tudom, tudom, ez a pár "bölcs : D" mondat mindenhol elhangzik, ahol ez a kérdés is. : D

2011. jún. 3. 21:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogjátok már fel végre egyszer és mindenkorra, hogy a kis pöc.sök ezt kockázat nélkül tehetik meg, mert nem ők esnek teherbe.

És senki az ég világon nem tartja őket szupermennek érte, és nem ölik meg azt a csajt, aki nem szüzen áll az oltár elé.


Ez 12 éves kor felett nem lehetne már kérdés.


Ma pont az van amúgy is, hogy az a csaj a tuti, aki egyszerre hat srácot leápol, mindent mindenhova be lehet neki dug.ni, a kotont is lenyeli, és már lehetőleg 13 évesen egy rutinos hivatásos is elbújhat mögötte, akkora lepedőakrobata. Az meg a minimum, hogy a villamos rezgéstől is el tud élvezni, de ha nem, akkor legalább tegyen úgy.


Nem tudom mit kell így felszívni magát minden csajnak, hogy őt lek.ázták.

Különösen igaz ez akkor, ha tényleg már tizenévesen több f.szt fogott, mint kilincset. Ezzel saját magát árazza be: egy sör.

Egy utcaszéli repedtsarkú negyvenes is elkér minimum egy ötezrest.

2011. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert az olyanok mint te problémáznak utána, csak a dominancia jelét ismered el.
2011. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kulcsos sztori gondolom nem nyerő már...
2011. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az csak egy nagyon jó metafora, de ha kérdést teszel fel, ami elvan döntve már magadban, úgyse itt fog megváltozni a véleményed ha nem vagy nyitott. És az a kedves válaszolóknak is szól.
2011. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!