Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan emberről aki mindenhova futva közlekedik?

Figyelt kérdés
Nincs kocsim, a tömegközlekedést nem szeretem, biciklizni egyenesen utálok. Viszont gyalog elég sok időbe telik nagyobb távot megtenni, ezért gondoltam arra hogy futnék hogy hamarabb odaérjek. Nem lenne furcsa látvány?
2021. nov. 8. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Majd a tél közepén így fogsz összeszedni egy kiadós tüdőgyuszit. Megéri?
2021. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tönkreteszed magad, másrészt kifáradva mész az adott helyre, nem beszélve arról, hogy esetleg vonítanak a hónaljkutyák is, tehát nem jó döntés.
2021. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ismerek embert aki futva jár a munkahelyére, mert amúgy is sok futóversenyen és terepfutó versenyen részt vesz, meg mellette edz, extrém sportokat űz.


Igaz ha beér akkor zuhany + átöltözés. Szóval így kvázi olyan mint másnak a reggeli/esti futás.


Viszont ha csak úgy azt látnám, hogy a kisboltba is futva "közlekedik" valaki az eléggé furcsa lenne.

2021. nov. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon vicces.
2021. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!